TomTom GO Expert 7 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem TomTom GO Expert 7 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
TomTom GO Expert - 7" - wyd. TeleAtlas
1799.00
OleOle!
-8%
Nawigacja TOMTOM GO Expert 7
1799.00
Media Expert
-8%
Nawigacja TOMTOM GO Expert 7
1799.00
Avans.pl
-8%
GO Expert 7 Nawigacja TOMTOM
1799.00
MediaMarkt.pl
-8%
Nawigacja TOMTOM GO Expert 7
1799.00
ELECTRO.pl
TomTom GO Expert - 7" - wyd. TeleAtlas
1949.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:TomTom
Kategoria:Nawigacja samochodowa

Opis

demonstrujemy tomtom go expert. Profesjonalna nawigacja dla ciężarówek, autobusów, autokarów i samochodów dostawczych. Każdego dnia i w trakcie jazdy może zdarzyć się coś nieoczekiwanego. Urządzenie tomtom go expert pozwala przygotować się na każdą sytuację na drodze.

jeździj bez stresu dzięki najaktualniejszym mapom, trasom przypasowanym do znacznego pojazdu i inteligentnym sposobom na omijanie korków – a to wszystko dostarczane przez nasze najkorzystniejsze, najbardziej responsywne urządzenie nawigacyjne.korzyści:unikaj niemiłych nieoczekiwanek.

zaplanuj łatwo trasę w oparciu o wymiar pojazdu, jego masę, rodzaj ładunku i maksymalną prędkość, uwzględniając także kody tuneli adr i ograniczenia klasy un.znajdź najszybsze trasy omijające korki dzięki aktualnym informacjom drogowym przesyłanym poprzez bluetooth i rocznym (darmowym) ostrzeżeniom o fotoradarach, by bezpieczniej poruszać się po drogach*.innowacyjna funkcja wyznaczania tras z asystentem pasa ruchu pozwala na luźne zajęcie właściwego pasa przed zjazdem z autostrady albo trudnym skrzyżowaniem.nasze mapy zmieniają się wraz z drogami.

jedź według najdokładniejszych i najaktualniejszych map świata na rynku. Aktualizacje map są trzy razy szybsze dzięki wykorzystaniu sieci wi-fi 5 ghz.otrzymuj jasne powiadomienia na żywo o ograniczeniach, które mogą posiadać wpływ na pojazd, takich jak wysokości mostów, tunele adr, ograniczenia klasy un i punkty poboru opłat.* po upływie rocznego okresu próbnego usługi fotoradary i live można przedłużyć, wykupując subskrypcję.