TomTom GO Professional 520 EU promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem TomTom GO Professional 520 EU oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
TomTom GO Professional 520 EU - 5" - mapa Europy
1299.00
RTV EURO AGD
TomTom GO Professional 520 EU - 5" - mapa Europy
1299.00
OleOle!

Parametry

Producent:TomTom
Kategoria:Nawigacja samochodowa
Przekątna ekranu 5 "
Rozdzielczość ekranu 480 x 272 px
Mapy Europa

Opis

profesjonalne urządzenie nawigacyjne dla sporych pojazdów Wyznaczaj spersonalizowane trasy przypasowane do rozmiarów, masy, ładunku i maksymalnej szybkości ciężarówki, autokaru lub samochodu dostawczego gwarantujące bezpieczniejszą, bardziej efektywną i spokojniejszą podróż.

Funkcja spersonalizowanego wyznaczania tras przewiduje czas przyjazdu za Ciebie, podając realistyczny czas podróży. Dedykowane poręczne miejsca dla ciężarówek i autokarów Odkryj ponad 50 000 stacji benzynowych, parkingów, restauracji i centrów serwisowych dla ciężarówek i autokarów.

marka TomTom dokładnie dobrała UM-y dzięki informacjom z serwisów DKV, ParkyourBus i Les Routiers, by sprostać potrzebom zawodowych kierowców. Niezależnie od tego, w którym miejscu w Europie się znajdujesz, w urządzeniu wyświetlane będą UM-y znajdujące się na trasie.

Możesz też skorzystać z mapy,wyszukać pobliskie miejsca. Aktualizacje przez sieć Wi-Fi® Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL, korzystając z zastosowanego modułu Wi-Fi®.

Komputer nie jest już potrzebny. Urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek powiadamia o przystępności nowych aktualizacji — wystarczy zespolić się z siecią Wi-Fi i wybrać z menu pozycje do zainstalowania. Ostrzeżenia o wstrzymanym ruchu Unikaj nagłego hamowania dzięki powiadomieniom o korkach na trasie.

Usługa ta pozwala na bezpieczniejszą jazdę, zawiadamiając o czarnych punktach, czyli miejscach, gdzie nieraz dochodzi do wypadków. Obserwuj alerty na urządzeniu nawigacyjnym, które powiadamia o odległości do miejsc, w których ruch jest wstrzymany i czarnych punktów.

Dożywotnie mapy dla dużych pojazdów Dożywotnie aktualizacje map dla znacznych pojazdów dostępne za darmo przez cały czas użytkowania towaru umożliwiają wybieranie najmocniej trafnych tras z dokładnym określeniem czasu przybycia.

Dożywotnia usługa TomTom Traffic przesyłka w godzinach szczytu? TomTom wie, jak przewidzieć ruch drogowy i uniknąć korków równocześnie na autostradach, jak i na mniejszych drogach. Wyznaczaj szybsze trasy dzięki dożywotniej usłudze TomTom Traffic dostępnej za pośrednictwem połączenia Bluetooth® ze smartfonem.

Dożywotnia usługa Fotoradary TomTom Prowadź bez stresu, znając pozycje przenośnych i stacjonarnych fotoradarów w Europie. Liczne ostrzeżenia o fotoradarach przystępne w urządzeniu nawigacyjnym TomTom dla ciężarówek pozwalają zwolnić na czas, co pomaga uniknąć wydatków związanych z potencjalnymi mandatami.

Wiadomości ze smartfonu Słuchaj odczytywanych na głos wiadomości ze smartfonu bez zdejmowania dłoni z kierownicy i spuszczania z oczu drogi. Pozwól urządzeniu TomTom GO PROFESSIONAL odczytywać wiadomości SMS, iMessage, Line i inne.

Zgodność z Siri i Google Now™ Aktywuj usługi Siri i Google Now™ i mów do nich, korzystając z zastosowanego mikrofonu urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL. Uzyskaj dostęp do osobistego asystenta umożliwiającego pełne skupien...