TomTom GO Professional 620 EU promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem TomTom GO Professional 620 EU oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1549.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Nawigacja TOMTOM Go Professional 620 WiFi EU
1549.99
Avans.pl
-15%
TomTom GO Professional 620 EU - 6" - mapa Europy
1549.99
OleOle!
-15%
Nawigacja TOMTOM Go Professional 620 WiFi EU
1549.99
ELECTRO.pl
TomTom GO Professional 620 EU - 6" - mapa Europy
1829.00
RTV EURO AGD
Nawigacja TOMTOM Go Professional 620 WiFi EU
1829.00
Media Expert

Parametry

Producent:TomTom
Kategoria:Nawigacja samochodowa
Mapy Europa

Opis

GO PROFESSIONAL 620 fachowe urządzenie nawigacyjne dedykowane dla obfitych pojazdów. Usługa TomTom Traffic poprzez smartfon Dożywotnie usługi TomTom Traffic i Fotoradary przeznaczone UM-y dla ciężarówek i autokarów Aktualizacje poprzez sieć Wi-Fi® Planowanie tras dla ciężarówek, autokarów, samochodów dostawczych i osobowych Wiadomości ze smartfonu Ostrzeżenia o wstrzymanym ruchu Planowanie trasy z MyDrive Dożywotnie mapy mistrzowskie urządzenie nawigacyjne dla wielkich pojazdów Wyznaczaj spersonalizowane trasy dobrane do rozmiarów, masy, ładunku i maksymalnej prędkości ciężarówki, autokaru albo samochodu dostawczego gwarantujące bezpieczniejszą, bardziej wydajną i spokojniejszą podróż.

Funkcja spersonalizowanego wyznaczania tras przewiduje czas przyjazdu za Ciebie, podając realistyczny czas podróży. Przeznaczone praktyczne miejsca dla ciężarówek i autokarów Odkryj ponad 50 000 stacji benzynowych, parkingów, restauracji i centrów serwisowych dla ciężarówek i autokarów.

firma TomTom skrupulatnie dobrała UM-y dzięki informacjom z serwisów DKV, ParkyourBus i Les Routiers, by sprostać potrzebom zawodowych kierowców. Niezależnie od tego, w którym miejscu w Europie się znajdujesz, w urządzeniu wyświetlane będą UM-y znajdujące się na trasie.

Możesz także skorzystać z mapy,wyszukać pobliskie miejsca. Aktualizacje poprzez sieć Wi-Fi® Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL, korzystając z wbudowanego modułu Wi-Fi®.

Komputer nie jest już niezbędny. Urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek powiadamia o dostępności nowych aktualizacji — wystarczy scalić się z siecią Wi-Fi i wybrać z menu pozycje do zainstalowania. Ostrzeżenia o wstrzymanym ruchu Unikaj nagłego hamowania dzięki powiadomieniom o korkach na trasie.

Usługa ta pozwala na bezpieczniejszą jazdę, informując o czarnych punktach, czyli miejscach, gdzie nieraz dochodzi do wypadków. Obserwuj alerty na urządzeniu nawigacyjnym, które zawiadamia o odległości do miejsc, w których ruch jest wstrzymany i czarnych punktów.

Dożywotnie mapy dla sporych pojazdów Dożywotnie aktualizacje map dla pokaźnych pojazdów przystępne za darmo przez cały czas użytkowania produktu pozwalają na wybieranie najszczególniej odpowiednich tras z skrupulatnym określeniem czasu przybycia.

Dożywotnia usługa TomTom Traffic dostawa w godzinach szczytu? TomTom wie, jak przewidzieć ruch drogowy i uniknąć korków zarówno na autostradach, jak i na mniejszych drogach. Wyznaczaj szybsze trasy dzięki dożywotniej usłudze TomTom Traffic dostępnej za pośrednictwem połączenia Bluetooth® ze smartfonem.

Dożywotnia usługa Fotoradary TomTom Prowadź bez stresu, znając pozycje mobilnych i stacjonarnych fotoradarów w Europie. Liczne ostrzeżenia o fotoradarach przystępne w urządzeniu nawigacyjnym TomTom dla ciężarówek pozwalają zwolnić na czas, co pomaga uniknąć wydatków związanych z potencjalnymi mandatami.

Wiadomości ze smartfonu...