TomTom GO Professional 6250 EU promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem TomTom GO Professional 6250 EU oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1829.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Nawigacja TOMTOM GO Professional 6250 Wi-Fi EU (Dożywotnia aktualizacja) DARMOWY TRANSPORT
1829.00
ELECTRO.pl
-5%
Nawigacja TOMTOM GO Professional 6250 Wi-Fi EU (Dożywotnia aktualizacja)
1829.00
Media Expert
TomTom nawigacja GO PROFESSIONAL 6250 - LIFETIME
1899.00
Mall.pl
Nawigacja TOMTOM GO Professional 6250 EU Lifetime Traffic
1929.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:TomTom
Kategoria:Nawigacja samochodowa
Przekątna ekranu 6 "
Rozdzielczość ekranu 800 x 480 px
Mapy Europa

Opis

mistrzowskie urządzenie nawigacyjne dla obszernych pojazdów Wyznaczaj spersonalizowane trasy przypasowane do wymiarów, masy, ładunku i maksymalnej prędkości ciężarówki, autokaru lub samochodu dostawczego gwarantujące bezpieczniejszą, bardziej produktywną i spokojniejszą podróż.

Funkcja spersonalizowanego wyznaczania tras przewiduje czas przyjazdu za Ciebie, podając realistyczny czas podróży. Dedykowane ergonomiczne miejsca dla ciężarówek i autokarów Odkryj ponad 50 000 stacji benzynowych, parkingów, restauracji i centrów serwisowych dla ciężarówek i autokarów.

firma TomTom precyzyjnie dobrała UM-y dzięki informacjom z serwisów DKV, ParkyourBus i Les Routiers, by sprostać potrzebom zawodowych kierowców. Niezależnie od tego, w którym miejscu w Europie się znajdujesz, w urządzeniu wyświetlane będą UM-y znajdujące się na trasie.

Możesz też skorzystać z mapy,znajdzieć pobliskie miejsca. Aktualizacje poprzez sieć Wi-Fi® Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL, korzystając z zaimplementowanego modułu Wi-Fi®.

Komputer nie jest już potrzebny. Urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek zawiadamia o przystępności nowych aktualizacji — wystarczy dopasować się z siecią Wi-Fi i wybrać z menu pozycje do zainstalowania. Ostrzeżenia o wstrzymanym ruchu Unikaj nagłego hamowania dzięki powiadomieniom o korkach na trasie.

Usługa ta umożliwia bezpieczniejszą jazdę, powiadamiając o czarnych punktach, czyli miejscach, gdzie często dochodzi do wypadków. Obserwuj alerty na urządzeniu nawigacyjnym, które zawiadamia o odległości do miejsc, w których ruch jest wstrzymany i czarnych punktów.

Dożywotnie mapy dla obfitych pojazdów Dożywotnie aktualizacje map dla pokaźnych pojazdów dostępne za darmo przez cały czas stosowania towaru zezwalają na wybieranie najistotniej trafnych tras z starannym określeniem czasu przybycia.

Dożywotnia usługa TomTom Traffic wysyłka w godzinach szczytu? TomTom wie, jak przewidzieć ruch drogowy i uniknąć korków równocześnie na autostradach, jak i na mniejszych drogach. Wyznaczaj szybsze trasy dzięki dożywotniej usłudze TomTom Traffic dostępnej za pośrednictwem połączenia Bluetooth® ze smartfonem.

Dożywotnia usługa Fotoradary TomTom Prowadź bez stresu, znając pozycje mobilnych i stacjonarnych fotoradarów w Europie. Liczne ostrzeżenia o fotoradarach dostępne w urządzeniu nawigacyjnym TomTom dla ciężarówek pozwalają zwolnić na czas, co pomaga uniknąć wydatków związanych z potencjalnymi mandatami.

Wiadomości ze smartfonu Słuchaj odczytywanych na głos wiadomości ze smartfonu bez zdejmowania rąk z kierownicy i spuszczania z oczu drogi. Pozwól urządzeniu TomTom GO PROFESSIONAL odczytywać wiadomości SMS, iMessage, Line i inne.

Zgodność z Siri i Google Now™ Aktywuj usługi Siri i Google Now™ i mów do nich, korzystając z wbudowanego mikrofonu urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL. Uzyskaj dostęp do osobistego asystenta umożliwiającego pełne skupien...