TomTom GO Professional 6250 EU promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem TomTom GO Professional 6250 EU oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1929.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Nawigacja TOMTOM GO Professional 6250 Wi-Fi EU (Dożywotnia aktualizacja) DARMOWY TRANSPORT
1929.00
ELECTRO.pl
Nawigacja TOMTOM GO Professional 6250 EU Lifetime Traffic
1999.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:TomTom
Kategoria:Nawigacja samochodowa
Przekątna ekranu 6 "
Rozdzielczość ekranu 800 x 480 px
Mapy Europa

Opis

Nawigacja TOMTOM GO Professional 6250 WiFi EU ( dożywotnia aktualizacja ) mistrzowskie urządzenie nawigacyjne dla obszernych pojazdów Wyznaczaj spersonalizowane trasy przypasowane do wymiarów, masy, ładunku i maksymalnej prędkości ciężarówki, autokaru lub samochodu dostawczego gwarantujące bezpieczniejszą, bardziej produktywną i spokojniejszą podróż.

Funkcja spersonalizowanego wyznaczania tras przewiduje czas przyjazdu za Ciebie, podając realistyczny czas podróży. Dedykowane ergonomiczne miejsca dla ciężarówek i autokarów Odkryj ponad 50 000 stacji benzynowych, parkingów, restauracji i centrów serwisowych dla ciężarówek i autokarów.

firma TomTom precyzyjnie dobrała UM-y dzięki informacjom z serwisów DKV, ParkyourBus i Les Routiers, by sprostać potrzebom zawodowych kierowców. Niezależnie od tego, w którym miejscu w Europie się znajdujesz, w urządzeniu wyświetlane będą UM-y znajdujące się na trasie.

Możesz też skorzystać z mapy,znajdzieć pobliskie miejsca. Aktualizacje poprzez sieć Wi-Fi® Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL, korzystając z zaimplementowanego modułu Wi-Fi®.

Komputer nie jest już potrzebny. Urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek zawiadamia o przystępności nowych aktualizacji — wystarczy dopasować się z siecią Wi-Fi i wybrać z menu pozycje do zainstalowania. Ostrzeżenia o wstrzymanym ruchu Unikaj nagłego hamowania dzięki powiadomieniom o korkach na trasie.

Usługa ta umożliwia bezpieczniejszą jazdę, powiadamiając o czarnych punktach, czyli miejscach, gdzie często dochodzi do wypadków. Obserwuj alerty na urządzeniu nawigacyjnym, które zawiadamia o odległości do miejsc, w których ruch jest wstrzymany i czarnych punktów.

Dożywotnie mapy dla obfitych pojazdów Dożywotnie aktualizacje map dla pokaźnych pojazdów dostępne za darmo przez cały czas stosowania towaru zezwalają na wybieranie najistotniej trafnych tras z starannym określeniem czasu przybycia.

Dożywotnia usługa TomTom Traffic wysyłka w godzinach szczytu? TomTom wie, jak przewidzieć ruch drogowy i uniknąć korków równocześnie na autostradach, jak i na mniejszych drogach. Wyznaczaj szybsze trasy dzięki dożywotniej usłudze TomTom Traffic dostępnej za pośrednictwem połączenia Bluetooth® ze smartfonem.

Dożywotnia usługa Fotoradary TomTom Prowadź bez stresu, znając pozycje mobilnych i stacjonarnych fotoradarów w Europie. Liczne ostrzeżenia o fotoradarach dostępne w urządzeniu nawigacyjnym TomTom dla ciężarówek pozwalają zwolnić na czas, co pomaga uniknąć wydatków związanych z potencjalnymi mandatami.

Wiadomości ze smartfonu Słuchaj odczytywanych na głos wiadomości ze smartfonu bez zdejmowania rąk z kierownicy i spuszczania z oczu drogi. Pozwól urządzeniu TomTom GO PROFESSIONAL odczytywać wiadomości SMS, iMessage, Line i inne.

Zgodność z Siri i Google Now™ Aktywuj usługi Siri i Google Now™ i mów do nich, korzystając z wbudowanego mikrofonu urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL. Uzyskaj dostęp do osobistego asystenta umożliwiającego pełne skupienie się na drodze bez sięgania po smartfon.

Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym Urządzenie TomTom GO PROFESSIONAL pozwala pozostać w kontakcie i bezpiecznie prowadzić pojazd dzięki funkcji dzwonienia z zestawem głośnomówiącym. Starczy zintegrować urządzenie nawigacyjne ze smartfonem za pośrednictwem technice Bluetooth®, żeby wyświetlać na ekranie informacje o połączeniu.

Trzymaj ręce na kierownicy i wzrok na drodze. Planuj z aplikacją MyDrive Spokojnie zaplanuj trasę za pomocą aplikacji TomTom MyDrive o każdej porze i w dowolnym miejscu, co pozwoli zaoszczędzić czas w trakcie jazdy.

Uwzględniaj preferowane drogi albo postoje i synchronizuj spersonalizowaną trasę z urządzeniem nawigacyjnym dla ciężarówek. Jesteś gotowy do drogi zaraz po wejściu do ciężarówki. Ruchomy uchwyt magnetyczny Specjalny magnetyczny uchwyt przystępne mocowanie urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL.

Urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek możesz ekspresowo wkładać i wydobywać z uchwytu jedną ręką. Znajdź idealne miejsce w kabinie, mocując uchwyt do przedniej szyby albo deski rozdzielczej. Karta SIM i pakiet transferu informacjiDokądkolwiek zmierzasz, zapewnij sobie łączność i uzyskuj aktualne informacje drogowe TomTom Traffic oraz ostrzeżenia o fotoradarach bez ponoszenia dodatkowych kosztów obciążających rachunek telefoniczny.

Karta SIM i komplet transferu danych są dołączone do urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL, co oznacza, że już nigdy nie musisz się martwić o opłaty roamingowe jednocześnie w kraju, jak i za granicą.