TomTom Trucker 6000 EU promocja 2020

Cena1499.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie LucAnn

Parametry

Producent:TomTom
Kategoria:Nawigacja samochodowa
Mapy Europa

Opis


TomTom Trucker 6000 EU
+Etui

Urządzenie nawigacyjne Trucker 6000 to innowacyjny model opracowany przez firmę TomTom. Użytkownik ma do dyspozycji duży, aż 6-calowy wyświetlacz dotykowy, który zawsze ukazuje czytelny i nad wyraz wyrazisty obraz.

Usługa TomTom Traffic na 1 rok - Korzystaj przez rok z danych drogowych w czasie rzeczywistym.

To model na ogół przeznaczony dla kierowców samochodów ciężarowych, ponieważ potrafi wyróżnić trasę dobraną do wymiarów i masy pojazdu oraz szybkości i typu wiezionego ładunku. Funkcja ta pozwala produktywniej wykorzystać czas jazdy i dotrzeć na miejsce rozładunku o precyzyjnie sprecyzowanej porze. Dzięki aplikacji MyDrive, użytkownik o każdej porze i w jakimkolwiek miejscu prędko zaplanuje trasę, przy uwzględnieniu postojów, a dzięki dożywotniej usłudze Fotoradary, uniknie wydatków związanych z mandatami. Model Trucker 6000 ma wgrane ponad kilkadziesiąt map m.in. Polski, Holandii, Szwajcarii czy Andory.


Nawigacja dla ciężarówek TomTom Trucker 6000 to model 4 w 1, który dzięki funkcji nawigacji dla wielu pojazdów pozwala korzystać z modelu w dowolnym samochodzie. Istnieje możliwość zmiany profilu z ciężarówki na autobus, samochód dostawczy lub samochód osobowy.


Kierowcy ciężarówek na pewno docenią dożywotnie aktualizacje map, które w ciągu roku można aktualizować choćby kilka razy. Dopełniającą zaletą jest obsługa urządzenia za pomocą poleceń głosowych, co pozwala zachować bezpieczeństwo podczas prowadzenia samochodu. W trakcie poruszania się po mieście, konieczny staje się asystent pasa uchu, dzięki któremu korzystnie przejedzie się choćby bardzo trudne skrzyżowanie.

Model TomTom Trucker 6000 jest wzbogacony o funkcję prędkiego wyszukiwania, dzięki której niemal prędko są wyświetlane np. Dane na temat najbliższej stacji benzynowej, supermarketu czy końcowego adresu.

W zestawie znajduje się: uchwyt Click & Go – dzięki niemu istnieje możliwość montażu nawigacji TomTom Trucker 6000 na przedniej szybie lub na desce rozdzielczej samochodu


zestaw posiada:

  • TomTom Trucker 6000
  • Uchwyt Click & Go
  • kabel USB i ładowarka samochodowa
  • Krążki montażowe na deskę rozdzielczą
  • Ulotka instalacyjna

dostępność cech ciężarówek zależy od kraju. Nie można zagwarantować, iż charakterystyka danej ciężarówki zostanie uwzględniona w przypadku wszelkich rekomendowanych tras. Należy za każdym razem przestrzegać znaków drogowych i obowiązujących przepisów.