VORDON Vordon 4.5 EU promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem VORDON Vordon 4.5 EU oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 181.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Nawigacja VORDON 4.5 EU aluminiowa DARMOWY TRANSPORT
181.99
ELECTRO.pl
Nawigacja VORDON 4.5 EU aluminiowa
199.99
Media Expert

Parametry

Producent:VORDON
Kategoria:Nawigacja samochodowa
Przekątna ekranu 4.5 "
Rozdzielczość ekranu 800 x 480 px
Mapy Europa

Opis

Nawigacja GPS Vordon 4,5" Bezpieczna droga do celu Podłącz i jedź! Nawigacja samochodowa Vordon 4,5" to progresywne urzadzenie, którego obsługa jest dziecinnie prosta. Starczy je podłączyć i dotknąć ekranu.

Dzięki wyjątkowo intuicyjnemu interfejsowi ekspresowo wyruszysz w trasę. Omijaj korki Z Vordon 4,5" wyszukasz najkrótsze i najszybsze trasy w taki sposób żeby ominąć miejskie korki. Nawigacja na bierząco analizuje aktualnie panujące warunki a nastepnie zmienia drogę tak, aby móc luźno poruszać się po zakorkowanym mieście.

Oszczędzaj swój czas i paliwo. Pełne odblokowanie Urządzenie jest w pełni odblokowane. Oznacza to, że nie posiada ograniczeń dotyczących instalacji mapy. Dzięki czemu możesz instalować dowolne systemy nawigacyjne, takie jak AutoMapa, Igo, TomTom, MioMap i radować się ulubioną mapą.

Dzięki odblokowaniu nawigacja staje się śladowym tabletem - możesz słuchać muzyki, oglądać filmy. To wszystko w tak komaktowym urządzeniu. Czas na multimedia w trakcie długiej podróży docenisz multimedialne funkcjonalności nawigacji Vordon.

nabywając to kompaktowe urządzenie uzyskasz dostep do tysięcy gier, filmów, fotografii czy książek na wyciągnięcie ręki. Nawigacja obsługuje pliki muzyczne w modnych formatach audio (MP2, MP3, WAV, ACC, WMA), pliki graficzne w formatach JPG, JPEG, BMP, a także PNG, a także filmy w formatach MPEG 1/2/4, MJPG, H263 oraz H264.

Kto powiedział, iż podróże muszą być nudne? Koniec z płaceniem mandatów! W urządzeniu zainstalowano fabrycznie usługę ostrzegania o stałych fotoradarach, abyś mógł podróżować jeszcze bezpieczniej i bardziej odpowiedzialnie, oszczędzając pieniądze na mandatach za przekroczenie szybkości.

zaimplementowany transmiter FM Odtwarzaj swoją muzykę w głośnikach samochodu za pomocą zastosowanego transmitera FM w GPS Vordon. Łatwe podłączenie pozwoli Ci cieszyć się Twoimi ulubionymi utworami przystępnymi łatwiej aniżeli kiedykolwiek.

dokładna mapa Europy Nawigacja Vordon 4,5" ma wgraną jedną z najbardziej szczegółowych map Europy. Oparte są one na serwisie OpenStreetMap, który gwarantuje dożywotnią, bezpłatną aktualizację. Chcesz przekonać się na własne oczy jak skrupulatne są mapy? Wejdź na www.openstreetmap.org.