Fellowes 325ci (0043859573226) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Fellowes 325ci (0043859573226) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5312.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Niszczarka Fellowes 325Ci
5312.00
niszczarki-biurowe.pl AUTORYZOWANY SKLEP KOBRA HSM
Niszczarka Fellowes 325Ci
5312.62
Niszczarki.org AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA NISZCZAREK

Parametry

Producent:Fellowes
Kategoria:Niszczarki
Pojemność kosza 83 l
Szerokość wejścia 240 mm
Funkcje cięcie zszywek, niszczenie kart plastikowych, cięcie płyt CD
Rodzaj cięcia ścinki

Opis

Niszczarka Fellowes biurowaNiszczarka do dokumentów jest potrzebnikiem w każdej firmie. Liczne normy prawne warunkują konieczność posiadania niszczarki biurowej, która pozwala na nam długie i satysfakcjonujące niszczenie, bez zacinających się dokumentów.

Niszczarki Fellowes to postępowe rozwiązanie dla prawdziwych pasjonatów technice. Postępowy design i funkcjonalność - poznaj bliżej niszczarki do papieru Fellowes! Niszczarka do papieruZanim zdecydujemy się na zakup solidnego modelu niszczarki do dokumentów, musimy poznać szereg parametrów technologicznych, które będą miały decydujący wpływ na funkcjonalność i cenę urządzenia.Niszczarka Fellowes - specyfikacja technologiczna: Co niszczy$128 - niszczarka Fellowes niszczy jednorazowo do 24 kartek o gramaturze 70g, powstałe ścinki mają wymiar 4x38 mm, co jest gwarancją wysokiej ochrony informacji osobowych zawartych w dokumentach.

ponadto urządzenie wzbogacono o funkcję niszczenia plastikowych kart, płyt CD, zszywek i spinaczy. Dla kogo$129 - niszczarka do papieru jest asygnowana do korzystania w sporym biurze przez 10+ osób cechy budowy - niszczarka do dokumentów Fellowes została wzbogacona o szczelinę wejściową o rozmiarze 240 mm, dzięki czemu bez problemu gromadzi dokumenty formatu A4.

na dodatek pokrywa na kółkach gwarantuje nam mobilność, co sprawia, że możemy ustawić niszczarkę w dowolnie wybranym przez nas miejscu. Kosz na ścinki - pojemność kosza na ścinki wynosi 83l, jest to adekwatna wielkość, która umożliwia nam długą pracę bez częstego opróżniania kosza Gwarancja - w ciągu 30 dni od daty zakupu wejdź na stronę: serwis.fellowes.pl i zarejestruj swój artykuł.

Rejestracja produktu zakupionego u Specjalisty ds. Niszczenia zapewni otrzymanie na dane urządzenie 3 letniej gwarancji. Niszczarka biurowa Fellowes - cechy szczególne1. Poziom bezpieczeństwa: w celu zagwarantowania jak najwyższej ochrony danych niszczonych dokumentów warto, zwrócić uwagę na DIN, określający solidnie wybrany poprzez nas model urządzenia niszczącego.

DIN dokumenty P4, DIN karty T-2: niszczarka tego typu nadzwyczajnie spełni oczekiwania w procesie niszczenia dokumentów firmowych i osobistych, a także kart płatniczych. 2. Funkcje wyświetlacza: Urządzenie wzbogacono o energooszczędny system, który pobiera aż do 70% mniej energii podczas pracy i uśpienia technologia 100% Jam Proof(TM) uniemożliwia przeładowaniu urządzenia i zagwarantuje inteligentne dzielenie dokumentów na mniejsze partie opatentowany sensor bezpieczeństwa SafeSense(R), zatrzymuje pracę noży w chwili dotknięcia szczeliny wejściowej poprzez człowieka lub zwierzę, co jest gwarancją 100% bezpieczeństwa Cicha praca niszczarki dzięki zastosowaniu technologii SilentShred, umożliwia nam wygodne wykonywanie obowiązków zawodowych Instrukcja obsługi: Warunki gwarancji:Fellowes - o producencie,,Fellowes jest globalnym producentem i dystrybutorem produktów ulepszających jakość życia w pracy, w domu i w podróży, takich jak urządzenia biurowe, rozwiązania do archiwizacji, produkty zezwalające na zarządzanie przestrzenią w biurze i domu, osobiste i mistrzowskie oczyszczacze powietrza oraz akcesoria do urządzeń mobilnych".