Hsm c16 5,8 mm promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Hsm c16 5,8 mm oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 830.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Niszczarka HSM Securio C16 5,8mm
830.00
Niszczarki24
Niszczarka HSM Securio C16 S6 pasek 5,8mm
863.46
Niszczarki.org AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA NISZCZAREK
Niszczarka Hsm Securio C16 5,8 mm
863.46
Platforma Solo-Kolos
Niszczarka HSM Securio C16, pasek 5,8mm, S6, DIN2
863.46
niszczarki-biurowe.pl AUTORYZOWANY SKLEP KOBRA HSM
Niszczarka Hsm Securio C16 5,8 mm - Super Ceny - Rabaty - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Hurt
863.46
Solokolos.pl
NISZCZARKA HSM SECURIO C16 - 5,8 mm
864.00
TechBankSolution

Parametry

Producent:HSM
Kategoria:Niszczarki
Szerokość wejścia 225 mm
Funkcje cięcie zszywek, niszczenie kart plastikowych
Rodzaj cięcia paski

Opis

dane DOTYCZĄ NISZCZAREK Z linii SECURIO:

SECURIO – zupełnie nowe spojrzenie na współczesne niszczarki.

Niszczarki dokumentów stały się nierozłączną częścią nowoczesnego biura.

Zatem nic dziwnego, że niszczarki SECURIO to szczyt osiągnięć w dziedzinie wzornictwa, oszczędności energii, łatwości obsługi i niskiego poziomu hałasu podczas pracy.

Połączenie tych cech pozwoliło nam już teraz uzyskać niszczarkę biurową przyszłości.

SECURIO – filozofia łatwej obsługi:


 • Prosty dobór poszczególnych funkcji przy użyciu pojedynczego przycisku: uruchomienie, zatrzymanie, tryb pracy chwilowej i tryb pracy ciągłej.
 • Funkcja cofania włącza się samoczynnie z chwilą wykrycia blokady papieru. Można jednak też włączyć ją ręcznie, naciskając przycisk „R".
 • krystaliczny wyświetlacz na przedniej ścianie pokrywy pozwala na prędki i nietrudny podgląd poziomu zapełnienia pojemnika na ścinki.
 • obfity pojemnik rzadziej wymaga opróżniania, oszczędzając czas i pieniądze.
 • Osobne worki na ścinki papieru i płyt CD zezwalają na segregację odpadów (przystępne w modelu SECURIO B32 i wyższych).

System EMCS (Energy Management and Control System) - rozsądny sposób zarządzania energią:


 • Funkcja automatycznego usypiania: Po upływie 2 minut bezczynności niszczarka SECURIO automatycznie przełącza się w tryb energooszczędny: wszystkie jej komponenty będące zbędnymi odbiornikami elektryczności zostają wyłączone albo pobór mocy poprzez nie jest ograniczany do minimum. Wystarczy jednak wprowadzić do urządzenia kolejną porcję papieru, a włączy się ono automatycznie, wznawiając pracę.
 • Funkcja automatycznego wyłączania: po 4 godzinach bezczynności niszczarka SECURIO wyłącza się w pełni. Dzięki czemu w nocy i w weekendy nie marnuje ona cennej energii. Niszczarka włącza się natychmiast, gdy tylko użytkownik naciśnie przycisk sterujący.
 • Tryb pracy chwilowej: aby zniszczyć znikomy kawałek papieru, kartę kredytową albo folię należy nacisnąć przycisk sterujący i przytrzymać go przez ok. 2 sekundy – niszczarka SECURIO włączy się i będzie pracować poprzez 10 sekund, po czym samoczynnie wyłączy się.
 • Tryb pracy ciągłej: Przy pokaźnych ilościach papieru i dokumentów, naciśnięcie przycisku sterującego i przytrzymanie go poprzez 4 sekundy przełącza niszczarkę SECURIO w tryb pracy ciągłej. Urządzenie automatycznie powróci do trybu gotowości, gdy proces
  niszczenia dobiegnie końca.

Cicha praca.


Opracowując niszczarki SECURIO, położyliśmy ogromny nacisk na ich akustykę. Dzięki temu urządzenia te w trakcie niszczenia dokumentów emitują szum o komfortowo niskim natężeniu.