Rexel auto+ 60x promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Rexel auto+ 60x oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Niszczarka Rexel Auto+ 60X
799.00
niszczarki-biurowe.pl AUTORYZOWANY SKLEP KOBRA HSM
-12%
Niszczarka Rexel Auto+ 60X
799.00
niszczarki-biurowe.pl AUTORYZOWANY SKLEP KOBRA HSM
Niszczarka Rexel Auto+ 60X
910.12
Niszczarki.org AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA NISZCZAREK

Parametry

Producent:Rexel
Kategoria:Niszczarki
Pojemność kosza 15 l
Szerokość wejścia 220 mm
Funkcje niszczenie kart plastikowych
Rodzaj cięcia ścinki

Opis

Niszczarka Rexel Auto+ 60X

Niszczarka Rexel Auto+ 60 to bardzo produktywna domowa niszczarka dokumentów z samoczynnym podajnikiem zaprojektowana tak, żeby uprościć niszczenie dokumentów. Dzięki przełomowej technice samoczynnego cięcia Rexel nie trzeba już eliminujeć zszywek i spinaczy przed zniszczeniem dokumentu. Po prostu załaduj do 60 arkuszy papieru w formacie A4 za jednym razem i pozwól niszczarce Auto+ 60 na wykonanie pracy; może ona w trybie ciągłym niszczyć do 60 arkuszy przez 6 do 8 minut, oszczędzając Twój cenny czas i zezwalając na kontynuowanie pracy. Jedynie kilka arkuszy do zniszczenia? Użyj szczeliny ręcznego podawania, która przyjmuje do 5 arkuszy na raz i może niszczyć karty kredytowe.

Auto+ 60 to niszczarka o przeciętnych standardach bezpieczeństwa (DIN S3), która tnie papier na niemożliwe do odczytania ścinki konfetti (4 x 45 mm) dzięki czemu jest nadzwyczajna do niszczenia dokumentów zawierających prywatne informacje. Ta niszczarka wyposażona jest w wyjmowany 15-litrowy kosz z okienkiem, który posiada do 100 arkuszy pociętego papieru, co oznacza, iż rzadziej wymaga opróżniania.

Auto+ 60 to bardzo cicha niszczarka (mniej aniżeli 60DBA) z najnowszej generacji panelem LCD, który sygnalizuje użytkownika o włączeniu niszczarki lub o konieczności ostygnięcia.

Zabezpiecz tajne i ważne dane przed kradzieżą, niszcząc wszystkie dokumenty domowe albo biznesowe, które mogłyby narazić Ciebie albo producenta w przypadku kradzieży informacji. Niszczarka Auto+ 60 pozostała zaprojektowana do samoczynnego niszczenia dokumentów bez konieczności ciągłego ładowania papieru. W przeciwieństwie do innych niszczarek z automatycznym podajnikiem nie wymaga się usuwania zszywek i spinaczy, oszczędzając czas, który można zastosować na inne zadania. Możesz być pewny, iż niszczarka Auto+ 60 to urządzenie konieczne w każdym biurze domowym, które wymaga bezpiecznego niszczenia drobnej ilości dokumentów.

Niszczarka Auto+ 60 waży 8,7 kg. Jej wymiary to 350(Wys.) x 295(Szer.) x 430(Gł.) mm.

właściwości niepowtarzalne:
- Tnie max.: 60 kartek (samoczynnie), 5 kartek (podawanych ręcznie)
- Funkcja automatycznego podawania maksymalnie 60 arkuszy (80 g/m2) lub 65 arkuszy (70 g/m2)
- Cięcie: papier, karty kredytowe, zszywki, spinacze
- bezawaryjna technologia wykorzystująca rolki
- Niszczy do 5 arkuszy w otworze ręcznego podawania
- proste w obsłudze komponenty sterujące
- Wskaźnik oznajmiający schładzanie silnika
- Funkcja ręcznego cofania papieru
- Ukryte ostrza
- łatwy w opróżnianiu 15-litrowy wysuwany kosz z okienkiem
- niezwykle ciche działanie < 60 dBA
- Ścinki typu konfetti o rozmiarach 4 x 45 mm, poziom bezpieczeństwa P-3
- Gwarancja 2 lata / 5 lat na noże
- Waga: 8 kg