1 uncja sztabka złota od ręki marki Lbma promocja 2022

Cena8692.7
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mennica Europejska s.c. Łukasz Weszka Karina Skonieczny

Parametry

Producent:LBMA
Kategoria:Numizmatyka, filatelistyka

Opis

Sztabka złota

wykonana z 24 karatowego złota a więc w próbie 999,9. Sztabki wybite są przez międzynarodowe Mennice mające akredytacje LBMA (London Bullion Market Association). Złoto takie jest rozpoznawane i akceptowane jako złoto inwestycyjne na całym Świecie.

Złoto inwestycyjne

to jeden z szczególnie lubianych sposobów inwestowania. W praktyce polega na zakupie złota w formie sztabek o najwyższej próbie (999,9).

Rynek złota jest jednym z bardziej dynamicznych,także bardziej złożonych rynków.

Na wartość uncji złota wpływa nad wyraz mnóstwo czynników jednocześnie ekonomicznych, społecznych, jak i politycznych czy geopolitycznych.

cena złota

ustalana jest przez pięć największych banków inwestycyjnych. W chwili obecnej są to ScotiaMocatta, Barclays Capital, Deutsche Bank, HSBC i Société Générale. Metodologia ustaleń wartości poprzez powyższe banki odbywa się przy uwzględnieniu ogólnej podaży tego szlachetnego kruszcu na świecie.

Sztabki złota bite albo odlewane są w następujących masach: 1g, 2g, 2,5g, 5g, 10g, 20g, 1oz (uncja), 50g, 100g, 250g, 500g, 1000g. Wszystkie pakowane są w CertiPack, który unikalny numer oraz daje gwarancję producenta co do autentyczności złota i najwyższej jakości.

Mennica Europejska na dodatek potwierdzi certyfikatem autentyczność produktów zapewniając m.in. Ich późniejszy odkup.

przesyłka do Warszawy, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Krakowa, Lublina, Łodzi, Częstochowy, Opola, Gorzowa, Szczecina, Gdyni, Katowic, Chorzowa, Bytomia, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej, Rudy Śląskiej, Białegostoku, Bydgoszczy, Torunia, Kielc, Olsztyna, Zielonej Góry, Sopotu, Radomia, Koszalina, Kalisza, Płocka, Legnicy, Gliwic, Czeladzi, Bielska-Białej, Zakopanego, Sandomierza, Grudziądza, Elbląga, Rybnika, Raciborza, Mikołowa, Tych, Zabrza, Tarnowa, Nowego Sącza, Przemyśla, Zamościa, Wałbrzycha, Słupska, Świnoujścia, Włocławka i innych.

zdjęcia produktów są poglądowe. Wysyłamy sztabki producentów akredytowanych przez LBMA.

Złoto inwestycyjne jest towarem notowanym, patrz "Regulamin"