100 g sztabka złota - od ręki/24h marki Lbma promocja 2022

Cena26195.3
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mennica Europejska s.c. Łukasz Weszka Karina Skonieczny

Parametry

Producent:LBMA
Kategoria:Numizmatyka, filatelistyka

Opis

Sztabka złota 100g

produkowana z 24 karatowego złota w próbie 999,9 i masie 100g. Sztabki wybite są poprzez międzynarodowe Mennice mające akredytacje LBMA (London Bullion Market Association), takie jak C.Hafner, Heraus, Argor-Heraus, Valcambi, Umicore, Rand Rafinery, Perth Mint oraz inne. Złoto takie jest rozpoznawane i akceptowane jako złoto inwestycyjne na całym Świecie. Sztabka posiada 100g czystego kruszcu zapakowanego w Certipak którpełni funkcję zabezpieczenia metalu przed uszkodzeniami jak daje gwarancję co do autentyczności złota.

Inwestowanie w złote sztabki

to jeden z wyjątkowo lubianych i komfortowych sposobów inwestowania. W praktyce polega na zakupie złota w formie sztabek o najwyższej próbie (999,9) oraz wadze, która jest odpowiednia dla naszego portfela oszczędności. Najistotniej lubiane sztabki kupimy w przedziale cen od 250,00 do 26 000,00 złotych. (wartość jest notowana i ulega ciągłym zmianom)

Rynek złota jest jednym z bardziej dynamicznych,również bardziej złożonych rynków, gdzie na wartość uncji złota wpływa bardzo mnóstwo czynników jednocześnie ekonomicznych, społecznych, jak i politycznych czy geopolitycznych.

Ustalanie ceny złota

wartość złota ustalana jest przez pięć największych banków inwestycyjnych. W momencie obecnej są to ScotiaMocatta, Barclays Capital, Deutsche Bank, HSBC i Société Générale. Metodologia ustaleń wartości przez powyższe banki odbywa się przy uwzględnieniu ogólnej podaży tego szlachetnego kruszcu na świecie.

dodatkowo ważnym elementem przy ustalaniu ceny jest polityka monetarna na świecie, kurs dolara, poziom inflacji, cena ropy naftowej oraz stan najważniejszych gospodarek świata.

Sztabki złota bite lub odlewane są w następujących masach:1g, 2g, 2,5g, 5g, 10g, 20g, 1oz (uncja), 50g, 100g, 250g, 500g, 1000g. Wszystkie pakowane są w CertiPack, który specyficzny numer i daje gwarancję producenta co do autentyczności złota i najwyższej jakości.

Mennica Europejska na dodatek potwierdzi atestem autentyczność produktów gwarantując m.in. Ich późniejszy odkup.

Europejska Mennica Lokacyjna jest wiodącym dealerem na rynku metali szlachetnych. Dysponując wiedzą i doświadczeniem stworzyliśmy dla Państwa nad wyraz atrakcyjną ofertę zakupu złota i srebra inwestycyjnego oraz diamentów. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego albo oddziału w Sosnowcu.

Realizujemy dostawy na terenie Polski.Zapraszamy klientów z Warszawy, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Krakowa, Lublina, Łodzi, Częstochowy, Opola, Gorzowa, Szczecina, Gdyni, Katowic, Chorzowa, Bytomia, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej, Rudy Śląskiej, Białegostoku, Bydgoszczy, Torunia, Kielc, Olsztyna, Zielonej Góry, Sopotu, Radomia, Koszalina, Kalisza, Płocka, Legnicy, Gliwic, Czeladzi, Bielska-Białej, Zakopanego, Sandomierza, Grudziądza, Elbląga, Rybnika, Raciborza, Mikołowa, Tych, Zabrza, Tarnowa, Nowego Sącza, Przemyśla, Zamościa, Wałbrzycha, Słupska, Świnoujścia, Włocławka i innych.

zdjęcia produktów są poglądowe. Wysyłamy sztabki producentów akredytowanych przez LBMA.

Złoto inwestycyjne jest towarem notowanym, patrz "Regulamin"