Canon ef-s 10-18mm f/4.5-5.6 is stm promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Canon ef-s 10-18mm f/4.5-5.6 is stm oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1142.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM
1142.00
OleOle!
-7%
Obiektyw CANON EF-S 10-18 mm f/4.5-5.6 IS STM
1142.00
Media Expert
Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM
1149.00
RTV EURO AGD
Obiektyw CANON EF-S,10-18 mm, f/4.5-5.6, IS STM, bagnet Canon
1169.00
Empik
EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM Obiektyw CANON
1229.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Canon
Kategoria:Obiektywy fotograficzne
Przeznaczenie Canon
Ogniskowa 10-18 mm
Jasność f/4.5 - 5.6
Rodzaj szerokokątny
Typ zoom

Opis

Canon 10-18 mm f/4.5-5.6 EF-S IS STM Cashback 150 zł przy zakupie z aparatem lub 130 zł + 100 GB w serwisie Irista! Ogniskowa obiektywu Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM to w przeliczeniu na format 35mm 16-29mm.

Jest ona doskonała do uchwycenia w kadrze rozległych przestrzeni. Maksymalny kąt widzenia wynoszący aż 107 poziomów zezwala na kreatywne zastosowanie optyki w fotografii krajobrazowej, architektury i wnętrz oraz wszędzie tam, gdzie zaistnieje potrzeba wykorzystania wysokiej jakości obiektywu szerokokątnego.

Jest to wyjątkowo kompaktowa budowa, składająca się z 14 komponentów w 11 grupach. W budowie obiektywu użyto części asferyczne i soczewki ze szkła UD idealnie korygujące aberrację sferyczną, a także chromatyczną.

Pokrycie szkieł warstwą Super Spectra pomaga w uzyskaniu widocznych, naturalnych oraz zachowaniu adekwatnego kontrastu. Na dodatek redukują niekorzystne efekty powodowane odbijaniem się światła od wewnętrznych składników konstrukcji.

Całość waży zaledwie 240 g i nieduże wymiary, dzięki temu zajmuje niewiele miejsca w torbie i zezwala na zabranie ze sobą w trakcie regularnych wypraw fotograficznych. Wykorzystanie technologii STM (Stepping Motor Technology) umożliwia płynną i cichą regulację ostrości.

Silnik krokowy gwarantuje precyzję w poruszaniu soczewkami, połączoną z prędkością działania. Efekt jego pracy jest bardzo widoczny w trakcie kręcenia filmów, gdzie szerokie znaczenie odgrywa płynność działania poszczególnych składników.

Ostrość może zostać ustawiona już w odległości 22 centymetrów od przedniej soczewki, pozwalając na zbliżenie się do obiektów. Także ręczna regulacja (MF) odbywa się łatwo - specjalny pierścień ręcznej regulacji zezwala na wygodną zmianę ostrości, co jest szczególnie pożądane podczas nagrywania video.

Przysłona składa się z 7 listków, dzięki temu użytkownik jest w stanie uzyskać estetyczne rozmycie tła, widoczne istotnie podczas stosowania maksymalnego otworu, f/4.5-5.6. Fotografowanie i filmowanie z ręki staje się niezwykle proste dzięki 4-stopniowej optycznej stabilizacji obrazu.

Układ rewelacyjnie kompensuje drgania i śladowe ruchy rąk, powodując, iż obraz jest bardzo stabilny a zdjęcia ostre choćby w słabych warunkach oświetleniowych. Obiektyw automatycznie dopasowuje rodzaj i siłę stabilizacji do obecnie panujących warunków, co pozwala na jeszcze obszerniejsze wydłużenie czasów naświetlania bez rozmyć na zdjęciach.

obszerniejszy obszar w kadrze Czasami po prostu nie da się już zrobić kolejnego kroku w tył! Właśnie w takich sytuacjach przydaje się ultraszerokokątny obiektyw, taki jak EF-S10-18mm f/4.5-5.6 IS STM. Gwarantuje on dużo szerszy kąt widzenia charakterystyczne obiektywy o ogniskowej 18-55 mm, dzięki temu uchwycisz w kadrze obszerniejszy obszar bez potrzeby przemieszczania się.

Uchwyć rozległe krajobrazy albo bezkres nieba Ultraszerokokątny obiektyw nie tylko zapewnia swobodę przy wyborze tego, co chcemy uchwycić, lecz także niezaprzeczalnie zmienia perspektywę, umożliwiając rejestrowanie intensywnych i błyskotliwych ujęć krajobrazów.

Zaakcentuj perspektywę i uchwyć imponującą architekturę w całej okazałości Możesz zmieścić w kadrze cały fotografowany obiekt choćby z bliskiej odległości, dzięki czemu uchwycisz architekturę w całej okazałości.

Obiektyw ten przyda się na dodatek w trakcie fotografowania wnętrz, gdzie przestrzeń może być ograniczona. Dzięki niemu uchwycisz w kadrze wszystko, co chcesz. Genialna jakość obrazu i prawie bezgłośna regulacja ostrości technologia STM zapewnia ponadto płynną, stałą regulację ostrości podczas filmowania.

Stabilizator obrazu chroni przed drganiami aparatu, usprawniając uzyskanie stosownej ostrości zdjęć.