Canon EF-S 24 mm f/2.8 STM promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Canon EF-S 24 mm f/2.8 STM oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 729.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Canon EF-S 24 mm f/2.8 STM
729.00
OleOle!
-5%
Obiektyw CANON EF-S 24mm f/2.8 STM
729.00
MediaMarkt.pl
-5%
Canon EF-S 24 mm f/2.8 STM
729.00
RTV EURO AGD
Canon obiektyw EF-S 24mm f/2,8 STM
770.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Canon
Kategoria:Obiektywy fotograficzne
Przeznaczenie Canon
Ogniskowa 24 mm
Jasność f/2.8
Rodzaj szerokokątny
Typ stałoogniskowy

Opis

EF-S 24mm f/2.8 STM

Wszechstronny, niewielki i płaski obiektyw, nieprzeciętny do fotografii podróżniczej i ulicznej. Zaawansowana budowa optyczna zapewnia doskonałą jakość obrazu. Wielka maksymalna przysłona f/2,8 zezwala na fotografowanie z ręki przy słabym oświetleniu. Regulacja ostrości oparta na technologii STM umożliwia płynną, niemal bezgłośną pracę mechanizmu AF podczas filmowania.

Korzyści
  • bardzo smukła, płaska budowa
  • Naturalna, charakterystyczna dla ludzkiego oka perspektywa
  • Płynna i cicha regulacja ostrości oparta na technologii STM podczas nagrywania filmów*
  • Możliwość używania szerokiego otworu przysłony podczas fotografowania przy słabym oświetleniu
  • mała odległość ostrzenia: 0,16 m
parametry detalowe

Przyjrzyj się staranniej produktowi Canon EF-S 24mm f/2.8 STM

Zwarta, płaska konstrukcja


Obiektyw EF-S 24mm f/2.8 STM, posiadający zaledwie 22,8 mm długości i ważący 125 g, można z łatwością przenosić. Dzięki niemu aparat EOS można wziąć wszędzie. Śladowa kompozycja pozwala zachować dyskrecję podczas pracy — wyśmienicie pasuje do fotografii ulicznej.

Naturalna perspektywa


Ogniskowa 24 mm w połączeniu z korpusem EOS wyekwipowanym w matrycę APS-C zagwarantuje ten sam kąt widzenia co obiektyw 38 mm w pełnoklatkowej lustrzance cyfrowej. Jest to kąt widzenia zbliżony do tego, którym charakteryzują się nasze oczy. Dzięki czemu fotografie będą mieć naturalny wygląd

Płynna, cicha regulacja ostrości


Niemal bezgłośna regulacja ostrości oparta o technikę STM błyskawicznie blokuje ostrość podczas fotografowania i umożliwia płynną zmianę ostrości w trakcie filmowania, dzięki czemu na nagraniach nie słychać rozpraszających uwagę dźwięków regulacji ostrości*.

znaczny otwór przysłony ułatwia pracę przy słabym oświetleniu


spory maksymalny otwór przysłony f/2,8 gwarantuje sporą ilość światła, co pozwala na fotografowanie w ciemnym otoczeniu bez użycia lampy błyskowej. Perfekcyjnie nadaje się do tworzenia efektu minimalnej głębi ostrości, pozwalając zaakcentujeć obiekt na rozmytym tle.

progresywna konstrukcja optyczna


zagwarantuje bardzo ostry obraz w całym kadrze, dużą niepodatność na odbicia światła i zezwala na eliminację efektów niedokładnej zbieżności odcieni na krawędziach. Śladowe obiekty można fotografować choćby z 16 cm, by lepiej oddać ich świat.

  • * w sytuacji korzystania z kompatybilnych korpusów EOS