rf 50mm f/1.8 stm marki Canon promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem rf 50mm f/1.8 stm marki Canon oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Canon standardowy RF 50mm f/1,8 STM
999.00
OleOle!
Canon standardowy RF 50mm f/1,8 STM
999.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Canon
Kategoria:Obiektywy fotograficzne
Przeznaczenie Canon
Ogniskowa 50 mm
Jasność f/1.8
Rodzaj standardowy
Typ stałoogniskowy

Opis

Obiektyw Canon RF 50mm F1.8 STM

Uniwersalny obiektyw

Podstawowy i uniwersalny obiektyw stałoogniskowy, który zagwarantuje satysfakcjonujący obraz o wysokiej jakości. Waga 160g i długość 40,5mm sprawiają, iż jest to szczególnie niewielkie i lekkie rozwiązanie do codziennego fotografowania aparatami linii EOS R.

technologia silnika krokowego (STM) umożliwia płynne i niemal bezgłośne ustawianie ostrości, co jest nieprzeciętnym rozwiązaniem w przypadku fotografii i filmów. Ostrość można ustawiać już z odległości 0,3m. Z kolei warstwa Super Spectra na elementach obiektywu zapewnia obraz o wysokiej jakości. 7-listkowa przysłona kołowa zagwarantuje rewelacyjny efekt bokeh.

Twórz artystyczne zdjęcia

Twórz artystyczne i ładne fotografie przy niższej czułości ISO dzięki pokaźnemu otworowi przysłony F1.8 z ostrym obiektem na niebanalnie rozmytym tle.

Kompaktowy obiektyw wielu możliwości

To nad wyraz dyskretne rozwiązanie. Pierścień regulacji ostrości i sterowania parametrami umożliwia intuicyjną obsługę, a 7-listkowa przysłona kołowa zapewnia wyśmienity efekt bokeh. Ostrość można ustawiać już z odległości 0,3 m.

Nieograniczone możliwości

obszerny otwór przysłony efektywną pracę w warunkach słabego oświetlenia, dzięki czemu można używać tego obiektywu przez cały dzień – nawet wtedy, gdy poziom oświetlenia spada.

Dzięki stałej ogniskowej 50 mm, która zapewnia neutralną perspektywę, i możliwości wyostrzania z wyjątkowo znikomej odległości, a tym samym fotografowania szczegółów bliskich obiektów, wkrótce odkryjesz świeże możliwości twórcze i zaczniesz fotografować na wyższym poziomie innowacyjnia. Obiektyw jest niewielki, lekki i cichy dzięki przeprojektowanemu pod katem mocowania RF układowi optycznemu oraz silnikowi STM, który nadzwyczajnie sprawdza się w sytuacji użytkowników rozwijających fotograficzne umiejętności.