Nikkor AF-S 28mm f/1,8G - przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu | RATY 20 x 0% promocja 2022

Cena3249.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie RTV EURO AGD

Parametry

Producent:NIKON
Kategoria:Obiektywy fotograficzne
Przeznaczenie Nikon
Ogniskowa 28 mm
Jasność f/1.8
Rodzaj szerokokątny
Typ stałoogniskowy

Opis

Szerokokątny obiektyw formatu FX o ogniskowej 28 mm i znacznym otworem względnym f/1,8. Nieprzeciętnie sprawdza się w sytuacjach, kiedy chcemy uchwycić szeroką perspektywę: to nadzwyczajny obiektyw do realizowania fotografii w ciasnych wnętrzach pogrążonych w półmroku, fotografowania zachwycających panoram czy także uchwycenia pejzaży miejskich i scenerii ulic.

idealnie współpracuje z lustrzankami cyfrowymi o wysokiej rozdzielczości; jego konstrukcja zapewnia uzyskanie ładnych fotografii i filmów. Dzięki dużemu otworowi względnemu f/1,8 oferuje nieprzeciętne wyważenie ostrości i efektu rozmycia, a także pozwala na realizowanie nieporuszonych fotografii w słabym świetle.

parametry * Obiektyw szerokokątny formatu FX o ogniskowej 28 mm (42 mm w przypadku użycia z lustrzankami firmy Nikon formatu DX). * znaczny otwór względny f/1,8: oferuje efektowne, gładkie rozmycie tła, ostrzejsze fotografie w słabym świetle, a także jaśniejszy obraz w wizjerze.

* konstrukcja optyczna o unikatowych parametrach: w połączeniu z lustrzankami cyfrowymi o wysokiej rozdzielczości umożliwia uzyskanie ostrych, pięknych fotografii. * Dwie soczewki asferyczne minimalizują aberracje i zniekształcenia typowe dla obiektywów szerokokątnych.

* powłoka nanokrystaliczna produktywnie ogranicza poświaty i odblaski. * Cichy silnik falowy zagwarantuje ciche i precyzyjne działanie autofokusa.. * dostępne są dwa tryby ustawiania ostrości: M/A (autofokus z możliwością ustawienia ręcznego) i M (ręczne ustawianie ostrości) * Lekki, niewielki korpus * Uszczelione, metalowe mocowanie * W skład zestawu wchodzą: osłona obiektywu z mocowaniem bagnetowym i futerał.