Obiektyw ef 50 mm f/1.4 usm marki Canon promocja 2020

Cena1829.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:CANON
Kategoria:Obiektywy fotograficzne
Przeznaczenie Canon
Ogniskowa 50 mm
Jasność f/1.4
Rodzaj standardowy
Typ stałoogniskowy

Opis

EF 50mm f/1.4 USM

Jasny maksymalny otwór przysłony i prędki system regulacji ostrości sprawiają,niewielki charakterystyczny obiektyw EF 50 mm f/1,4 USM zapewnia bezawaryjną, wyśmienitą skuteczność w każdym obszarze fotografii.


Korzyści
  • Jasna przysłona f/1,4
  • standardowy kąt widzenia 46°
  • Silnik regulacji ostrości USM z opcją pełnego sterowania ręcznego
  • znikoma odległość ogniskowania: 45 cm
  • komponent asferyczny
  • wymiar filtra: 58 mm
atrybuty detalowe

Przyjrzyj się precyzyjniej produktowi Canon EF 50mm f/1.4 USM


Uniwersalny standardowy obiektyw o zwartej konstrukcji


Połączenie optyki Gaussa i dwóch niezwykle refrakcyjnych komponentów umożliwia fotografom pracującym we wszelkich obszarach rejestrowanie pokaźnego, czystego obrazu, nawet przy sporym otworze f/1,4. Obiektyw jest świetny do fotografowania krajobrazów i scen z podróży i portretów i reportaży.

Ultradźwiękowy mechanizm ostrości


Silnik ultradźwiękowy dba o szybką i niemal bezgłośną pracę automatyki ostrości. Nieprzeciętny moment obrotowy gwarantuje dokładne osiągnięcie ostrości w żądanym punkcie. Co więcej dostępna jest opcja pełnego sterowania ręcznego, co zezwala na regulację ostrości bez zmiany trybu AF.

Płynne rozmycie tła


Niemal kompletnie kolista przysłona zapewnia nieostrym obszarom bardziej płynny i jednorodny wygląd. Ostre obiekty pierwszego planu wyróżniają się na płynnie rozmytym tle.

warstwa Super Spectra


Powłoki Super Spectra dokładny balans koloru i udoskonalenie kontrastu. Redukują w dodatku efekt odbicia światła i zjawy, będące charakterystycznymi problemami spowodowanymi poprzez odbicie światła od matrycy światłoczułej.