Obiektyw OLYMPUS M.ZUIKO DIGITAL ED 30mm 1:3.5 Macro promocja 2022

Cena1199.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:OLYMPUS
Kategoria:Obiektywy fotograficzne
Przeznaczenie Olympus
Ogniskowa 30 mm
Rodzaj makro
Typ stałoogniskowy

Opis

Obiektyw Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 30 mm 1:3,5 Macro
Nowy poziom makrofotografii

Ten mistrzowski obiektyw zezwala na powiększenie obrazu choćby do 1,25x (2,5x*) — to najwyższy współczynnik zwiększenia obiektu wśród makroobiektywów tej klasy**. Pozwala on równocześnie zachować wyraźny, szczegółowy obraz, który perfekcyjnie poddaje się efektom rozmycia ostrości i łagodnego efektu bokeh. Niewielka odległość od fotografowanego obiektu wynosi zaledwie 14 mm. Dzięki temu zrobimy artystyczne makrofotografie świata niewidocznego dla ludzkiego oka.
Obiektywy M.ZUIKO współpracują ze wszystkimi aparatami OLYMPUS PEN i OM-D i z innymi aparatami systemu Mikro Cztery Trzecie.


*Odpowiednik aparatu 35 mm
*Stan na maj 2016, dotyczy obiektywów typu Micro Cztery Trzecie, zgodnie z informacjami skatalogowanymi poprzez markę Olympus.

mocne rozszerzenia makro

Ten obiektyw 30mm (60mm*) posiada wszystko, czego Ci potrzeba, żeby realizować swoje wizje makro. W szczególności potężne rozszerzenie maks. 1,25x (2,5x*), w połączeniu z drobna odległością pracy wynoszącą 14 mm, sprawiają, iż ten obiektyw zezwala na ujęcia makro, jakiś świat jeszcze nie widział.

*odpowiednik dla 35mm

Doskanała jakość fotografii

Uchwyć szczegóły każdego obiektu i podziwiaj zachwycające efekty. Czyste, ostre zdjęcia z ładnym wynikiem rozmycia i miękkim wynikiem bokeh, dodadzą Twoim fotografiom nowego wymiaru. Powłoki ZERO zredukują flary i efekty „duszków”.

szybkość i kompaktowa budowa

Lekka i kompaktowa budowa tego obiektywu klasy Premium w znaczącym stopniu zredukuje opóźnienia, tak częste w sytuacji pracy autofokusa w standardowych obiektywach. Na skutek czego dostajemy najszybszy autofokus przystępny w obiektywach tej klasy – wspaniały do fotografowania natury.