Obiektyw Samyang AF 85 mm f/1.4 EF / Canon, F1111201103 promocja 2022

Cena2689.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Samyang
Kategoria:Obiektywy fotograficzne
Przeznaczenie Canon
Ogniskowa 85 mm
Jasność f/1.4
Rodzaj portretowy
Typ stałoogniskowy

Opis

Obiektyw Samyang AF 85 mm f/1.4 EF / Canon to jasny obiektyw portretowy o ogniskowej 85 mm. Oferuje wyjątkowo prawidłową rozdzielczość i plastykę obrazu a wysoka jasność f/1.4 zezwala na fotografowanie w niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

prędki, celny oraz cichy tryb AF


System samoczynnego ostrzenia opracowany poprzez markę Samyang gwarantuje prędki, celny oraz cichy tryb Auto Focus.


Uszczelniona budowa


gwarantuje zrównoważeniejsze połączenie z aparatem, oraz uzupełniającą ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Wysoka jakość optyki


W konstrukcji optycznej wykorzystano 9 soczewek, ułożonych w 7 grupach, w tym jedną hybrydową soczewkę asferyczną. Dzięki połączeniu 9 listkowej przysłony i dużego otworu względnego obiektyw zagwarantuje przyjemną plastykę obrazu i naturalne oddanie komponentów znajdujących się poza płaszczyzną ostrości.


Powłoki Ultra multi-coating (UMC)


Specjalne, wielowarstwowe powłoki układów optycznych przezroczyście ostry obraz redukując bliki i flary, choćby gdy źródło światła znajduje się w kadrze.

Kompaktowy i lekki


Kolejną zaletą obiektywu Samyang AF 85 mm f/1.4 EF / Canon są minimalne rozmiary i niska waga, która wynosi zaledwie 485 g. To rewelacyjny wynik, jak na optykę o takich parametrach. Jak przystało na poważną konstrukcję, Samyang AF 85 mm f/1.4 EF / Canon posiada metalowe mocowanie bagnetu.