Obiektyw SONY Vario-Tessar T* FE 24 – 70 mm F4 ZA OSS SEL2470Z, SEL2470Z promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Obiektyw SONY Vario-Tessar T* FE 24 – 70 mm F4 ZA OSS SEL2470Z, SEL2470Z oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Zeiss Vario-Tessar T* FE 24-70 mm f/4 ZA OSS
2999.00
RTV EURO AGD
Vario-Tessar T* FE 24 – 70 mm F4 ZA OSS SEL2470Z Obiektyw SONY
3497.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:SONY
Kategoria:Obiektywy fotograficzne
Przeznaczenie Sony
Ogniskowa 70 mm
Jasność f/4
Rodzaj portretowy
Typ stałoogniskowy

Opis

Sony Zeiss Vario-Tessar T* FE 24-70 mm f/4 ZA OSS to zmiennoogniskowy obiektyw standardowy sygnowany logiem legendarnej marki Zeiss - gwaranta perfekcyjnej jakości. Obiektyw łączy niską wagę i kompaktowe rozmiary z niezwykłymi możliwościami optycznymi. Dzięki uniwersalnemu zakresowi ogniskowych (od szerokiego kąta po niedługie tele) i wbudowanej stabilizacji obrazu wspaniale nadaje się do realizowania fotografii w dowolnych warunkach oświetleniowych, fotografowania krajobrazów, fotografii reporterskich, a choćby portretów, stanowczo przy korzystaniu z pełnoklatkowych aparatów Sony z linii A7.

progresywna optyka w służbie znakomitych fotografii


W konstrukcji optycznej Sony Zeiss Vario-Tessar T* FE 24-70 mm f/4 ZA OSS wykorzystano 12 składników w 10 grupach, w tym soczewkę ED (o niskiej dyspersji) oraz 5 części asferycznych. W rezultacie, generowany obraz jest niezwykle ostry na całej powierzchni kadru. Legendarna powłoka antyrefleksyjna Zeiss T* efektywnie tłumi niechciane refleksy, co przekłada się na bogatszą kolorystykę, mocniejszy kontrast i polepsza plastykę obrazu.


Stała jasność


Maksymalna przysłona f/4 jest stała w całym zakresie ogniskowych. Użytkownik może więc regulować zoom bez ryzyka zmiany ekspozycji i skupić się na kombinacji obrazu, a nie na szczegółach technologicznych.

Ostry, wyraźny obraz w każdej sytuacji


wbudowany w obiektyw Sony Zeiss Vario-Tessar T* FE 24-70 mm f/4 ZA OSS stabilizator obrazu Optical SteadyShot produktywnie kompensuje drgania aparatu przy fotografowaniu z ręki i zapobiega poruszeniom obrazu. Usprawnia robienie ostrych, wyraźnych fotografii nocą lub w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Nie ma więc zapotrzebowania powiększania czułości i ryzykowania nadmiernego poziomu szumu.


Naturalny efekt bokeh


Zaokrąglona przysłona o 7 listkach wpływa na przyjemną plastykę obrazu i naturalne oddanie elementów znajdujących się poza płaszczyzną ostrości.

bezawaryjność i wygoda w każdych warunkach


bezawaryjne działanie w różnorodnych, nawet niełatwych warunkach to zasługa wytrzymałej i uszczelnionej konstrukcji, która uniemożliwia przedostawaniu się kurzu i wilgoci do wnętrza obiektywu.