Sigma C 150-600 mm f/5-6.3 DG OS HSM Canon - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (0085126745547) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Sigma C 150-600 mm f/5-6.3 DG OS HSM Canon - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (0085126745547) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4389.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Sigma C 150-600 mm f/5-6.3 DG OS HSM Canon
4389.00
OleOle!
Sigma C 150-600 mm f/5-6.3 DG OS HSM Canon
4389.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Sigma
Kategoria:Obiektywy fotograficzne
Przeznaczenie Canon
Ogniskowa 150-600 mm
Jasność f/5 - 6.3
Rodzaj teleobiektyw
Typ zoom

Opis

Sigma 150-600 mm F5-6.3 DG OS HSM "CONTEMPORARY"

Linia obiektywów Contemporary ( współczesna ) łączy najnowszą technikę umożliwiającą pomieścić jednocześnie wysoką jakość optyczną i zapewnić lekką i zwartą budowę.W obiektywie wykorzystano 1 soczewkę FLD (F Low Dispersion) znamionującą się najwyższym znanym poziomem wydajności optycznej i 3 soczewki ze szlachetnego szkła SLD (Special Low Dispersion). Dzięki temu zlikwidowano barwne aberracje barwne, tak nieraz występujące zwłaszcza w najwyższych wartościach ogniskowych.Ten obiektyw jest adekwatnym wyborem dla fotografów, którzy pragną funkcjonalności super teleobiektywu, własności optycznych i mobilności.

*FLD - szkło o ultra niskiej dyspersji, które proponuje wydajność na najwyższym poziomie, a jego atrybuty są podobne do fluorytu.

**SLD - szkło o niskiej dyspersji posiadające mające na celu minimalizację aberacji chromatycznej

Obiektyw dopasowany jest do pracy w niełatwych warunkach terenowych, posiada wszelkie parametry i możliwości sprzętu pożądane przez wymagającego profesjonalistę, dzięki temu nie musi się on martwić o obiektyw, a możesz skoncentrować jedynie na zaplanowanym kadrze.
Jedną z zalet obiektywu to wzmocniona niepodatność na pracę w kurzu, pyle i opadach atmosferycznych,.Obiektyw jest pyło i bryzgoszczelny.

Obiektyw wyśmienicie sprawdzi się w fotografii przyrodniczej, sportowej, lotniczej czy detektywistycznej, a także wszędzie tam gdzie nie mamy możliwości zbliżenia się do fotografowanego obiektu. funkcjonalny zakres od 150 do 600 mm bez wątpienia zaspokoi potrzeby wielu wymagających fotografów.

W porównaniu z Sigmą 150-600 f/5-6.3 DG OS HSM SPORT obiektyw z linii Contemporary jest mniejszy i lżejszy, co usprawnia obsługę sprzętu oraz transport.
Gniazdo statywu jest zdejmowane, dzięki temu obiektyw waży wyłącznie 1830 g


posiada blokadę przedniego tubusu przy dowolnej ogniskowej. nieprzeciętna funkcja przy fotografowaniu z obiektywem skierowanym w dół lub w górę, np w astrofotografii.
Skrajne soczewki obiektywu pokryto specjalnymi powłokami hydrofobowymi uniemożliwiające utrzymywaniu się na nich zabrudzeń

Obiektyw jest kompatybilny z nowoopracowanymi t elekonwerterami 1,4x oraz 2,0x z linii SGV.
Nowy telekonwerter z serii SGV przenosi napęd AF do wartości przysłony F8 i jest wyekwipowany w gumowe uszczelki podnoszące niepodatność na pracę w kurzu,, a także zachlapanie.

wykorzystano nowy system stabilizacji optycznej wsparty innowacyjnym akcelerometrem, stabilizacja w trybie 1 wspaniale spisuje się podczas ogólnego fotografowania (w trybie 1 pracują wszystkie czujniki drgań). Chcąc fotografować obiekty w ruchu (śledzenie samolotu, biegnącego zwierzęcia) włączamy 2 tryb stabilizacji optycznej. W sytuacji kadrów pionowych lub poziomych akcelerometr wykryje położenie obiektywu i adekwatnie zorganizuje pracę poszczególnych czujnikówh ruchu.

Dopracowano położenie pierścieni i przełączników aby wszystkie komponenty sterujące byłyprzystępne a nowy zoptymalizwany ultradźwiękowy napęd AF poradzi sobie w wielu nieprzystępnych sytuacjach

Przełącznik AF, służy do ustawiania trybu pracy mechanizmu ustawiającego ostrość i mamy do wyboru trzy położenia: AF, MO i MF. Oprócz pozycji typowych (w sytuacji wyboru AF pierścień do manualnego ustawiania ostrości wciąż działa), mamy jeszcze opcję MO (Manual Override), która pozwala operować pierścieniem nawet gdy autofokus działa w trybie ciągłym

Całość zamknięta w nowej wytrzymałej i wykwintnej obudowie zgodnej z zaawansowanym standardem linii "C".

TSC (kompozyt jednostajny termicznie) znamionuje się termokurczliwością podobną do aluminium. Części stworzone z tego materiału mniej się odkształcają, zezwalając na dużą precyzję wykonania. W porównaniu z poliwęglanem o zawartości 20% szkła, TSC jest o 70% bardziej sprężysty. W porównaniu z poliwęglanem o zawartości 30% szkła, TSC jest o 25% bardziej elastyczny

Obiektyw współpracuje z urządzeniem USB DOC, dzięki któremu możesz personalizować pod własne wymogi funkcje stabilizacji optycznej, opcje pracy autofocusa, określania zakresu odległości ostrzenia,kalibracji czy wgrywania nowego oprogramowaniaObiektyw jest kompatybilny z konwerterem Sigma MC-11. Za jego pośrednictwem, użytkownicy aparatów Sony (E) mają możliwość podpięcia do swoich aparatów obiektywu z mocowaniem Canon EF, zachowując pracę układu AF i przekazywania pozostałych rodzaju EXIF, itp


Mosiężne mocowanie bagnetu łączy wysoką jakość wykonania z wytrzymałością. Jego powierzchnia jest poddawana specjalnej obróbce wzmacniającej, by zapewnić wysoką jakość obiektywu, zapewniającą długotrwałe stosowanie.

Zmiana mocowania obiektywu ( usługa płatna ) która jest możliwa zarówno dla obiektywu 150-600mm i wszystkich obiektywów z nowych linii Sigma Global Vision. Sigma zmieni w Twoim obiektywie zarówno mocowanie jak i wewnętrzne elementy tak żeby obiektyw był kompatybilny z aparatami innej marki, zezwalając Ci na cieszenie się nim nawet po zmianie swego aparatu na model innej producenta.Dzięki tej usłudze będziesz mógł używać swój ulubiony obiektyw przez sporo lat, niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zmianę aparatu na model innej marki

Made in Japan - najwyższa jakość wykonania Wszystkie procesy produkcyjne w firmie Sigma – od form odlewniczych do poszczególnych części – powstają w całości w Japonii pod kontrolą zintegrowanego systemu produkcyjnego. Jesteśmy obecnie jednym z niewielu producentów, których produkty są wytworzone tylko w Japonii

Specyfikacja techniczna 150-600/5-6,3 DG OS HSM CONTEMPORARY: