c 150-600 mm f/5-6.3 dg os hsm nikon marki Sigma promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem c 150-600 mm f/5-6.3 dg os hsm nikon marki Sigma oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4349.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Sigma C 150-600 mm f/5-6.3 DG OS HSM Nikon
4349.00
RTV EURO AGD
Sigma C 150-600 mm f/5-6.3 DG OS HSM Nikon
4349.00
OleOle!

Parametry

Producent:Sigma
Kategoria:Obiektywy fotograficzne
Przeznaczenie Nikon
Ogniskowa 150-600 mm
Jasność f/5 - 6.3
Rodzaj teleobiektyw
Typ zoom

Opis

Sigma 150-600 mm F5-6.3 DG OS HSM "CONTEMPORARY"

Linia obiektywów Contemporary ( współczesna ) łączy najnowszą technologię umożliwiającą pomieścić równocześnie wysoką jakość optyczną i zapewnić lekką i zwartą budowę.W obiektywie wykorzystano 1 soczewkę FLD (F Low Dispersion) znamionującą się najwyższym znanym poziomem skuteczności optycznej, a także 3 soczewki ze szlachetnego szkła SLD (Special Low Dispersion). Dzięki czemu zlikwidowano barwne aberracje barwne, tak nieraz występujące zwłaszcza w najwyższych wartościach ogniskowych.Ten obiektyw jest trafnym wyborem dla fotografów, którzy pragną funkcjonalności super teleobiektywu, własności optycznych i mobilności.

*FLD - szkło o ultra niskiej dyspersji, które proponuje produktywność na najwyższym poziomie, a jego cechy są podobne do fluorytu.

**SLD - szkło o niskiej dyspersji posiadające mające na celu minimalizację aberacji chromatycznej

Obiektyw dostosowany jest do pracy w niełatwych warunkach terenowych, ma wszelkie atrybuty i możliwości sprzętu pożądane poprzez wymagającego profesjonalistę, dzięki czemu nie musi się on martwić o obiektyw, a możesz skupić tylko na zaplanowanym kadrze.
Jedną z zalet obiektywu to usztywniona wytrzymałość na pracę w kurzu, pyle i opadach atmosferycznych,.Obiektyw jest pyło i bryzgoszczelny.

Obiektyw idealnie sprawdzi się w fotografii przyrodniczej, sportowej, lotniczej czy detektywistycznej i wszędzie tam gdzie nie mamy możliwości zbliżenia się do fotografowanego obiektu. poręczny zakres od 150 do 600 mm niewątpliwie zaspokoi potrzeby wielu wymagających fotografów.

W porównaniu z Sigmą 150-600 f/5-6.3 DG OS HSM SPORT obiektyw z kolekcji Contemporary jest mniejszy i lżejszy, co upraszcza obsługę sprzętu i transport.
Gniazdo statywu jest zdejmowane, dzięki temu obiektyw waży wyłącznie 1830 g


ma blokadę przedniego tubusu przy dowolnej ogniskowej. genialna funkcja przy fotografowaniu z obiektywem skierowanym w dół lub w górę, np w astrofotografii.
Skrajne soczewki obiektywu pokryto specjalnymi powłokami hydrofobowymi uniemożliwiające utrzymywaniu się na nich zabrudzeń

Obiektyw jest kompatybilny z nowoopracowanymi t elekonwerterami 1,4x i 2,0x z linii SGV.
Nowy telekonwerter z serii SGV przenosi napęd AF do wartości przysłony F8 i jest wyposażony w gumowe uszczelki podnoszące niepodatność na pracę w kurzu,, a także zachlapanie.

użyto nowy system stabilizacji optycznej wsparty zaawansowanym akcelerometrem, stabilizacja w trybie 1 rewelacyjnie spisuje się podczas ogólnego fotografowania (w trybie 1 pracują wszystkie czujniki drgań). Chcąc fotografować obiekty w ruchu (śledzenie samolotu, biegnącego zwierzęcia) włączamy 2 tryb stabilizacji optycznej. W sytuacji kadrów pionowych albo poziomych akcelerometr wykryje położenie obiektywu i stosownie zorganizuje pracę poszczególnych czujnikówh ruchu.

Dopracowano położenie pierścieni i przełączników aby wszystkie części sterujące byłyprzystępne a nowy zoptymalizwany ultradźwiękowy napęd AF poradzi sobie w wielu skomplikowanych sytuacjach

Przełącznik AF, służy do ustawiania trybu pracy mechanizmu ustawiającego ostrość i mamy do wyboru trzy położenia: AF, MO i MF. Oprócz pozycji typowych (w przypadku wyboru AF pierścień do manualnego ustawiania ostrości wciąż działa), mamy jeszcze opcję MO (Manual Override), która pozwala operować pierścieniem nawet gdy autofokus działa w trybie ciągłym

Całość zamknięta w nowej wytrzymałej i wytwornej obudowie zgodnej z innowacyjnym standardem linii "C".

TSC (kompozyt jednostajny cieplnie) znamionuje się termokurczliwością podobną do aluminium. Części produkowane z tego materiału mniej się odkształcają, pozwalając na dużą precyzję wykonania. W porównaniu z poliwęglanem o zawartości 20% szkła, TSC jest o 70% bardziej elastyczny. W porównaniu z poliwęglanem o zawartości 30% szkła, TSC jest o 25% bardziej sprężysty

Obiektyw współpracuje z urządzeniem USB DOC, dzięki któremu możesz personalizować pod własne wymogi funkcje stabilizacji optycznej, opcje pracy autofocusa, określania zakresu odległości ostrzenia,kalibracji czy wgrywania nowego oprogramowaniaObiektyw jest kompatybilny z konwerterem Sigma MC-11. Za jego pośrednictwem, użytkownicy aparatów Sony (E) mają możliwość podpięcia do swych aparatów obiektywu z mocowaniem Canon EF, zachowując pracę układu AF i przekazywania pozostałych typu EXIF, itp


Mosiężne mocowanie bagnetu łączy wysoką jakość wykonania z wytrzymałością. Jego powierzchnia jest poddawana specjalnej obróbce wzmacniającej, aby zapewnić wysoką jakość obiektywu, zapewniającą długofalowe używanie.

Zmiana mocowania obiektywu ( usługa płatna ) która jest realna jednocześnie dla obiektywu 150-600mm i wszystkich obiektywów z nowych linii Sigma Global Vision. Sigma zmieni w Twoim obiektywie jednocześnie mocowanie jak i wewnętrzne elementy tak żeby obiektyw był kompatybilny z aparatami innej marki, pozwalając Ci na cieszenie się nim nawet po zmianie swego aparatu na model innej marki.Dzięki tej usłudze będziesz mógł używać swój ulubiony obiektyw przez dużo lat, niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zmianę aparatu na model innej marki

Made in Japan - najwyższa jakość wykonania Wszystkie procesy produkcyjne w firmie Sigma – od form odlewniczych do poszczególnych części – powstają całkowicie w Japonii pod kontrolą zintegrowanego systemu produkcyjnego. Jesteśmy obecnie jednym z niewielu producentów, których produkty są wyprodukowane wyłącznie w Japonii

Specyfikacja technologiczna 150-600/5-6,3 DG OS HSM CONTEMPORARY: