Sony fe 85mm f/1,8 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Sony fe 85mm f/1,8 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2259.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Sony FE 85mm f/1,8
2259.00
OleOle!
Sony FE 85mm f/1,8
2349.00
RTV EURO AGD
FE 85mm F1.8 SEL85F18 Obiektyw SONY
2389.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Obiektywy fotograficzne
Przeznaczenie Sony
Ogniskowa 85 mm
Jasność f/1.8
Rodzaj portretowy
Typ stałoogniskowy

Opis

Obiektyw Sony FE 85mm F1.8
Kontrast i bokeh rewelacyjny do portretów

Dla osób fotografujących portrety nic nie równa się z ostrością i konsekwencją bokeh korzystnego stałogoniskowego teleobiektywu o średnim zakresie ogniskowej. Model SEL85F18 jest tego przykładem. Łączy mobilność dzięki niewielkim rozmiarom i masie z najwyższą jakością obrazu oferowaną poprzez znakomitą optykę i dużą przysłonę maks. F1.8. Doskonały dodatkowy obiektyw do aparatów pełnoklatkowych i APS-C.

Obiektyw stałoogniskowy o nieprzeciętnych parametrach

Kompensacja aberracji chromatycznej z użyciem szkła ED, 9-listkowa przysłona kołowa oraz skrupulatnie kontrolowana aberracja sferyczna składają się na obraz o wyśmienitej ostrości i miękko rozmytym tle.

Łatwość obsługi w trakcie fotografowania w ruchu

Ten nieznaczny i lekki (371 g, 13.1 oz.) obiektyw znakomicie pasuje do aparatów z linii α7. W udany sposób łączy mobilność z wysoką jakością i perfekcyjnie spełni oczekiwania w fotografii portretowej, relacjonowaniu wydarzeń oraz w innych użyciach.

Cichy i staranny silnik ustawiania ostrości

Napęd z podwójnym silnikiem liniowym porusza mechanizm ustawiania ostrości w obiektywie bez pośrednictwa hałaśliwych przekładni, zezwalając uzyskać precyzyjność i cichą pracę — dwie parametry wyjątkowo pożądane przy kręceniu filmów i fotografowaniu.

wspaniale zbudowany i uniwersalny

Konfigurowalny przycisk blokady ostrości, pokaźny i dynamiczny pierścień regulacji ostrości, budowa odporna na kurz i wilgoć1 i inne ulepszenia wytwarzające wspólnie wyjątkową jakość i wszechstronność.

Podstawowe dane technologiczne:
  • niepokaźna ODLEGŁOŚĆ OD OBIEKTU 0,8 m (2,63 ft)
  • MAKSYMALNE powiększENIE (KROTNOŚĆ) 0,13
  • ŚREDNICA FILTRA (MM) 67
  • WAGA 371g (13,1 oz)