Tamron 70-300 mm f/4.0-f/5.6 SP Di VC USD / Canon promocja 2019

Cena1485.45
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Tamron
Kategoria:Obiektywy fotograficzne
Przeznaczenie Canon
Ogniskowa 70-300 mm
Jasność f/5.6
Rodzaj teleobiektyw
Typ zoom

Opis

wykonany dla tej chwili

Ten nagrodzony zmiennoogniskowy teleobiektyw jest konsekwencją dekady wybitnych innowacji Tamrona w dziedzinie optyki obiektywów. Producent zapewnia najwyższą jakość obrazu i stosowania w klasie teleobiektywów nie tylko profesjonalistom, lecz też entuzjastom fotografii.


budowa

W dążeniu do osiągnięcia najwybitniejszej rozdzielczości obrazu w klasie 70-300mm, rocznicowy obiektyw wykorzystuje progresywną konstrukcję optyczną, wraz z elementami LD i XLD tworzonymi ze specjalistycznych materiałów, które uniemożliwiają aberracji chromatycznej. W efekcie obiektyw proponuje ostrzejszy kontrast i pokaźniejszą skuteczność niżeli wszystkie inne w tej klasie.

na dodatek jest to pierwszy obiektyw zaopatrzony w motor Tamrona USD, cichy napęd autofocusa. Mechanizm USD gwarantuje szybkie ustawienie ostrości, co czyni go nadzwyczajnym wyborem teleobiektywu asygnowanego do fotografii sportowych, wyścigów i uwieczniania innych dynamicznych obiektów.


Stabilizacja


Obiektyw też własny system Stabilizacji Obrazu VC, stanowiący wsparcie przy realizowaniu ręcznych fotografii, nie tylko na długich ogniskowych, gdzie rozmycie jest pospolite, ale także przy niskich zakresach ogniskowych.
Sprawdzony stabilizator obrazu VC Tamron (Vibration Compensation) zapewnia w tym obiektywie ostre i nieporuszone obrazy. Dlatego obiektyw ten można stosować jeszcze przy zdjęciach z ręki albo przy słabym świetle.
To połączenie najlepszej klasy w rozdzielczości obrazu, cichego ultradźwiękowego napędu i Systemu Stabilizacji Obrazu stało się najnowszym osiągnięciem technologicznym Tamrona.


SP (Super Performance)

Tylko dwie litery – lecz jaka siła przebicia efektów. SP oznacza Super Performance, czyli wysoką skuteczność Tamron. Podczas konstruowania tych obiektywów nasi inżynierowie dostali wolną rękę i pracowali bez kompromisów, aż uzyskali trafną charakterystykę produktywności. Wprowadzaj swój aparat w świeże obszary i daj mu się wykazać znakomitą efektywnością.


Kontrast i ostrość

W konstrukcji optycznej tego obiektywu znajduje się znacznej mocy XLD (Extra Low Dispersion), wykonany ze specjalnych tworzyw szklanych, które mają nad wyraz niski indeks rozproszenia odcieni. W ten sposób oznaczana jest zdolność szkła do rozkładania promienia światła na barwy spektralne. Właściwości rozproszenia są niższe aniżeli w typowych obiektywach LD i odpowiadają mniej więcej wartości fluorytów. Obiektyw XLD w połączeniu z elementem L D zagwarantuje największy kontrast i ostrość. Sprawnie zapobiega to aberracji chromatycznej stanowiącej problem w telefotografii i gwarantuje najkorzystniejszą ostrość choćby przy krawędziach. W efekcie powstaje obiektyw, który efektywnie kompensuje błędy długości koloru, a także osiowy błąd powiększenia w całym zakresie zoomu i gwarantuje najlepszą rozdzielczość i ostrość fotografii.


Silnik USD

Ultrasonic Silent Drive (USD) to najnowsza generacja silników do automatycznego ustawiania ostrości producenta Tamron. Dzięki innowacyjnej technologii silnika i nowo zaprojektowanemu oprogramowaniu USD zapewnia prędkie, dokładne i praktycznie bezszmerowe robienie zdjęć. Raczej nie ma udoskonalonej opcji do szybkich i dynamicznych motywów, jakie występują w fotografii sportowej, przy szybkich samochodach w trakcie robienia fotografii przyrody.