obiektyw 16-300 mm f/3.5-6.3 di ii vc pzd (nikon) + velbon statyw ex-macro marki Tamron promocja 2020

Cena2608.16
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Tamron
Kategoria:Obiektywy fotograficzne
Przeznaczenie Nikon
Ogniskowa 16-300 mm
Jasność f/3.5 - 6.3
Rodzaj makro
Typ zoom

Opis

Poszerz swoje horyzonty za pomocą nowego teleobiektywu wysokiej klasy

Odkryj wielkie możliwości fotografowania dzięki najnowszej technologii optycznej. Ten wszechstronny obiektyw megazoom do lustrzanek z matrycą APS-C szczególnie znaczny zakres ogniskowej od 16 do 300 mm. Krótka odległość ustawienia ostrości wynosząca 39 cm pozwala na używanie go do fotografii makro. Świeże części asferyczne i wielokrotnie powlekane soczewki gwarantują wysoką jakość obrazu w lekkiej i kompaktowej obudowie. Odkryj nowe możliwości kreatywnej fotografii przy wykorzystaniu tego bezprecedensowego obiektywu zoom 18.8x.


Mega Zoom

Mega zoom pozwala na objęcie nad wyraz dużego obszaru bez utraty parametrów. Obiektywy mega zoom posiadają ogniskowe w zakresie od szerokiego kąta do tele, dzięki temu są uniwersalne i sprawdzają się w każdej sytuacji. Ze względu na dużą uniwersalność, mały rozmiar i lekką wagę, obiektywy te są dedykowane najczęściej do sytuacji codziennych, takich jak wyjazdy urlopowe, wędrówki z plecakiem czy wycieczki z dziećmi.PZD

Silnik ultradźwiękowy PZD umożliwia widocznie szybsze i przy tym ciche samoczynne ustawianie ostrości – to nadzwyczajne rozwiązanie, by uchwycić spontaniczne momenty na ostrych zdjęciach. Na dodatek mechanizm ten oferuje także możliwość ręcznego ustawiania ostrości w każdej chwili.


Stabilizacja obrazu

Sprawdzony stabilizator obrazu VC Tamron (Vibration Compensation) zapewnia w tym obiektywie ostre i nieporuszone obrazy. Dzięki niemu obiektyw ten można stosować przy zdjęciach z ręki albo przy słabym świetle.


Uszczelniona kompozycja

innowacyjna kompozycja obiektywu jest broniona przed wilgocią. Dzięki tej charakterystyce obiektyw może być użytkowany do wymagających zdjęć na zewnątrz.