Obroża ze smyczą promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Obroża ze smyczą oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 48.06 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-29%
Obroża i smycz
48.06
Cosmilego.pl
Obroża z Serduszkami ze Smyczą | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
59.99
Kraina-Doznań
BK Halsfessel+Leine, Bad Kitty
67.99
Blackbunny

Parametry

Producent:Bad Kitty
Kategoria:Obroże BDSM

Opis

Obroża kobieca w serduszka, z łańcuszkiem - Bad Kitty Halsfessel+Leine Wąska, subtelna, wytrzymała obroża kobieca. Do kołnierza załączona jest smycz z potężnego, delikatnego, metalicznego łańcuszka z pętlą na dłoń.

Łańcuszek doczepiany za pomocą karabińczyka, może być wykorzystany ponadto do innych obroży. Gadżet powstał z materiału skóropodobnego, jest trafny dla wegan. Minimalne, czerwone serduszka na czarnym tle obroży, dodają jej oryginalnego, gustownego wyglądu.

Materiał jest przyjemny dla ciała, nie wywołuje podrażnień. Regulacja obwodu w zakresie 35 - 48 cm, zapewni rewelacyjne przypasowanie do szyi. Do zestawu możesz dokupić także kajdanki, link w produktach powiązanych.

Poznaj walory zestawu: przyjemny design, czerwone serduszka, na czarnym tle. Solidna smycz z łańcuszka, zakończona pętlą na dłoń z materiału. Regulacja obwodu kołnierza 35 - 48 cm. Długość smyczy (w tym pętla): 78 cm.

Szerokość obroży: 2,4 cm. Trafny dla wegan. Materiały użyte do produkcji to: poliuretan, metal, nie mieści ftalanów.