Laboratorium dermapharm Sabunol plus - obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psa 75cm promocja 2021

Cena38.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Ale Zwierzaki

Parametry

Producent:Laboratorium DermaPharm
Kategoria:Obroże dla psów

Opis

Sabunol PLUS to nowoczesna obroża przeciw kleszczom i pchłom dla psów.Długość: 75 cm


Nowa technika produkcji i inna forma paska obroży zapewnia równomierne, a także długofalowe uwalnianie się trzech części aktywnych: permetryny, imidachloprydu i geraniolu. Dzięki czemu obroża jest sprawna poprzez 5 miesięcy. Badania potwierdzają wysoką tolerancję miejscową i ogólną co sprawia, że obroża jest bezpieczna w trakcie użytkowania. Efekty działania obroży są juz widoczne po 5 godzinach od jej założenia.
  • Wykazana badaniami eliminacja kleszczy i pcheł poprzez 5 miesięcy.
Sposób zastosowania:Obrożę należy wyjąć ze szczelnego opakowania, przystosować do obwodu szyi psa i założyć. Obroża jest wodoodporna i powinna pozostawać na szyi zwierzęcia cały czas. Jasny nalot na obroży jest naturalnym konsekwencją procesu produkcyjnego i stopniowo znika podczas używania.komponenty aktywne:
  • Permetryna - 50 g / 1 kg
  • Imidachlopryd - 10 g / 1 kg
  • Geraniol - 5 g / 1 kg
Przeciwwskazania:
  • nie stosować u kotów,
  • nie stosować u szczeniąt poniżej 3 miesięcy,
  • nie stosować u zwierząt chorych albo będących podczas rekonwalescencji
Środki ostrożności i warunki użytkowaniaMoże powodować reakcje alergiczne skóry. Działa szczególnie toksycznie na organizmy wodne, wywołując długofalowe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik albo etykietę. Chronić przed dziećmi. Unikać uwolnienia do środowiska. W sytuacji KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody z mydłem. Zawartość/pojemnik eliminować do uprawnionego odbiorcy odpadów. Posiada geraniol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Pierwsza pomoc: w sytuacji np. Kontaktu zanieczyszczonej ręki z okiem, natychmiast umyć skórę wokół oczu i powieki; w razie potrzeby polikwidować szkła kontaktowe, zanieczyszczone oczy natychmiast płukać ciągłym strumieniem wody poprzez kilka minut. Podczas płukania trzymać powieki szeroko rozwarte i poruszać gałką oczną. Skutki uboczne: w sytuacji kontaktu ze skórą preparat może spowodować uczulenie, podrażnienie. Może wywoływać podrażnienie błon śluzowych oczu objawiające się zaczerwienieniem, łzawieniem, bólem. Zużytą obrożę pousuwać jak odpad z gospodarstwa domowego. Niewykorzystany artykuł przekazać do uprawnionego odbiorcy. Przechowywać w zamkniętych opakowaniach, z dala od żywności, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

EAN: 5901742001520