Obudowa Genesis Irid 400 ATX Midi z oknem, USB 3.0 podświetlenie RGB (5901969420067) promocja 2021

Cena359.27
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sferis.pl

Parametry

Producent:Natec
Kategoria:Obudowy do komputerów
Rodzaj midi tower

Opis

GENESIS IRID 400 RGB obudowa dla komputera to istotna sprawa! A tę korzystną powinny charakteryzować parametry takie jak solidna kompozycja, dużo miejsca na wysokiej klasy elementy i okablowanie, funkcjonalność i piękny design.

Skutecznie łączy je w sobie Irid 400 RGB. Pokrywa została zaopatrzona w podświetlenie ARGB 4 wentylatory z funkcją PWM oraz pasek LED na przodzie, sterowane przy pomocy pilota w technologii WiFi. Kiedy dodamy do tego bok i przód z hartowanego szkła, malowaną na czarno konstrukcję z walcowanej stali, beznarzędziowy system konstrukcji dysków i przemyślane wnętrze, dostajemy towar, który sprosta oczekiwaniom wymagających użytkowników.

PODŚWIETLENIE POD KONTROLĄ Irid 400 RGB został wyekwipowany w 4 wysokiej jakości wentylatory z podświetleniem ARGB, sterowane za pomocą kontrolera umieszczonego w obudowie. Dzięki niemu użytkownik zyskuje możliwość kontroli nad podświetleniem i szybkością wentylatorów.

Komunikacja odbywa się przy pomocy pilota albo przycisków na obudowie kontrolera. Pilot wysyła sygnały w technologii bezprzewodowej pozwala to osiągnąć obszerniejszy zasięg i niezawodność aniżeli komunikacja oparta na technice podczerwonej.

Kontroler jest kompatybilny z płytami wyposażonymi w złącze 3-pin 5V ARGB Asus, Asrock, Gigabyte oraz MSI. Na dodatek kontroler posiada złącze PWM, które po podłączeniu do płyty głównej zezwala na konfigurację wentylatorów z poziomu BIOSu automatycznie dopasowując ich prędkość do temperatury podzespołów.

NIE ZAPOMINAJMY O WENTYLACJI pokrywa powinna zapewniać optymalny przepływ powietrza, nikt nie chce przecież ugotować wysokiej klasy części wewnątrz. W przypadku obudów o zamkniętej konstrukcji panelu przedniego, uzyskanie zadowalającego przepływu powietrza może okazać się wyzwaniem.

Irid 400 RGB zapewnia równocześnie odpowiedni przepływ powietrza jak i wrażenia estetyczne dzięki trafnemu odstępowi wentylatorów od szyby. Powietrze zasysane jest z boku panelu przez przefiltrowany wlot powietrza.

W razie potrzeby obudowę można rozbudować o chłodzenie dodatkowymi wentylatorami 12/14cm, czy też zamontować chłodzenie wodne choćby do 280mm na przodzie pokrywy. PotężnA kompozycja I BEZPIECZEŃSTWO zastosowanie wysokiej jakości, kompletnie malowanej na czarno stali SPCC o grubości 0,7mm oznacza zrównoważoną i wytrzymałą konstrukcję, która posłuży przez długie lata.

Tacka na płytę główną, a także komora zasilacza posiadają przeloty na kable umieszczone w przemyślanym miejscu. Otwory nie mają ostrych krawędzi mogących uszkodzić kable. Za tacką na płytę główną znajduje się miejsce na okablowanie od 10mm z tyłu do 28mm z przodu co pozwoli na bezproblemową aranżację okablowania.

nieduże szczegóły ROBIĄ DUŻĄ RÓŻNICĘ Dzięki odpowiedniej ilości miejsca, a także postępowym rozwiązaniom konstrukcyjnym montaż podzespołów w obudowie odbędzie się komfortowo i szybko. Dyski HDD można zamontować bez wykorzystania narzędzi przy pomocy specjalnych sanek, całą klatkę na dyski natomiast można odkręcić i zamontować w jednym z 2 miejsc w zależności od wymagań danej konfiguracji sprzętu.

Zaślepki gniazd powiększeń zamocowane są za pomocą śrubek co pozwoli na wielokrotne zmiany konfiguracji bez zostawienia dziur w tyle pokrywy. Wnętrze jest bronione przed kurzem za pomocą filtrów umieszczonych na spodzie, górze oraz przodzie obudowy, co jeszcze bardzo wyraźne w obudowie tak wspaniale akcentującej swoje wnętrze.rozmiary: 469 x 216 x 450 mmPozostałe właściwości: Zainstalowane wentylatory: Przód 3 x 120 mm ARGB Tył 1 x 120 mm Możliwości konstrukcji wentylatorów: Góra 2 x 120/140 mm Przód 3 x 120 mm albo 2x 140 mm Tył 1 x 120/140 mm...