Obudowa oberon pro atx usb 3.0 white bez zasilacza marki Modecom promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Obudowa oberon pro atx usb 3.0 white bez zasilacza marki Modecom oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 179.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Obudowa MODECOM Oberon Pro Biały
179.00
ELECTRO.pl
MODECOM OBERON PRO BIAŁA OBUDOWA KOMPUTEROWA AT-OBERON-PR-20-000000-0002
184.24
Neonet.pl

Parametry

Producent:Modecom
Kategoria:Obudowy do komputerów
Rodzaj midi tower

Opis

MODECOM OBERON 2F WHITE
pokrywa MODECOM OBERON 2F została zaprojektowana dla użytkowników, którzy cenią sobie przestronne i praktyczne wnętrze w połączeniu z niebanalnym, innowacyjnym wzornictwem. Przemyślana budowa wewnętrzna obudowy asygnowanej dla graczy, w połączeniu z dopracowanymi detalami panelu przedniego, stawiają OBERON 2F na szczególnej pozycji wśród nowych propozycji MODECOM. Pokrywa ta pozwala użytkownikowi na dowolną aranżację wnętrza według jednostkowych preferencji z zastosowaniem innowacyjnych składników, przy jednoczesnym zachowaniu idealnego ich chłodzenia. O czystość w wnętrza obudowy dbają prosto demontowalne filtry: magnetyczny na górze oraz na spodzie, pod zasilaczem i od frontu.

ESTETYKA I FUNKCJONALNOŚĆ DLA WYMAGAJĄCYCH
MODECOM OBERON 2F spomiędzy innych obudów dla graczy wyróżnia się wysmakowanym, ascetycznym wzornictwem, uwydatnionym klasyczną czernią. Klasyka panelu przedniego przełamana jest nowoczesnymi rozwiązaniami w postaci umieszczonych w górnej części złącz z czterema portami USB, chromowanymi wejściami audio (słuchawki, mikrofon), podświetlanym przyciskiem zasilania oraz pionowymi siatkami maskującymi wloty powietrza wzdłuż boków. Na jednym z paneli bocznych pokrywy OBERON 2F umieściliśmy okno eksponujące wnętrze komputera.

konstrukcja I ORGANIZACJA PRZESTRZENI
pokrywa MODECOM OBERON 2F jest dobrym wyborem do zbudowania zestawu komputerowego opartego aż na trzech różnych formatach płyt głównych: ATX, Micro ATX, a także ITX. W jej wnętrzu, w można zamontować trzy dyski SSD 2.5", a także dwa dyski HDD 3.5" w systemie beznarzędziowym. Zasilacz oraz dyski twarde 3,5" umieszczone są w osłonie (tunelu) na spodzie obudowy, natomiast dyski SSD montowane są po obu stronach szkieletu. Kompozycja pokrywy pozwala na montaż aż pięciu wentylatorów: po dwa z przodu i w górnej części i z tyłu. Fabrycznie zamontowane są dwa czarne wentylatory chłodzące o średnicy 120 mm w tylnej i przedniej części pokrywy, co przy braku części blokujących przepływ powietrza gwarantuje nieprzeciętne chłodzenie wnętrza.
OBERON 2F dostosowany jest również do montażu systemu wodnego chłodzenia. Maksymalna wysokość przystępna dla układu chłodzenia procesora to 163 mm, natomiast miejsce do zastosowania na kartę graficzną to aż 395 mm. Pokrywa OBERON 2F gwarantuje beznarzędziowy montaż kart zwiększeń, a komfortowy system organizacji okablowania pozwala utrzymać uporządkowaną przestrzeń wewnątrz obudowy.EAN: 5901885248394
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: AT-OBERON-PR-20-000000-0002
rodzaj obudowy: Midi Tower
Format: ITX
liczba miejsc montażowych: 6
Miejsca montażowe 3,5'' wewn.: 2
Miejsca montażowe 3,5'' zewn.: 0
Miejsca montażowe 5,25'' zewn.: 1
Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 3
Miejsca montażowe 2,5'' zewn.: 0
Moc zasilacza: Brak
Wentylator: 12 cm
Air Duct: Nie
Kolor: Biały
wymiary: 455 x 205 x 475 mm
Waga: 5.27 kg
Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0
Pozostałe cechy: - Panel boczny z oknem TAK- Filtr pod zasilaczem TAK- Filtr na panelu górnym TAK- Filtr na panelu przednim TAK- Grubość stali: 0.7 mm- Przestrzeń dla PSU (zmiana z 208mm na 240 mm)- Gumowe kołnierze otworów przepustowych kabli- Wszystkie śledzie wykręcane w miejsce wyłamywanych- Brak możliwości instalacji chłodnicy na przednim panelu