Oczyszczacz powietrza SHARP UA-HG60E-L (4974019102092) promocja 2020

Cena3068.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Sharp
Kategoria:Oczyszczacze powietrza

Opis

Oczyszczacz powietrza UA-HG60EL SHARP Dlaczego warto?

Coraz obszerniejszy problem na świecie stanowi smog, który na dodatek poprzez instalacje grzewcze czy uchylone, nieszczelne okna - przedostaje się do naszych domów. Krzywdzący smog to nie jedyny powód by zdecydować się na kupno owego oczyszczacza powietrza. Kurz, wszelkie alergeny czy lotne związki ekologiczne wpływają negatywnie na wszystkie osoby znajdujące się w domu, który nie jest wyekwipowany w oczyszczacz powietrza. Pocieszeniem może być fakt,obszerniejszą część życia spędzamy w pomieszczeniach, gdzie możemy próbować kontrolować jakość powietrza. Pomimo to 30% domów w Polsce dotyka tzw. 'syndrom chorego budynku'. Oznacza to, że jakość powietrza w pomieszczeniach może być dużo gorsza niż na zewnątrz. Już dziś postaw na czyste powietrze razem z oczyszczaczem powietrza UA-HG60EL SHARP!

Czyste powietrze

Oczyszczacz powietrza SHARP UA-HG60E-L pracuje w oparciu o inteligentny system Plasmacluster Ion o obfitej gęstości jonów, który likwiduje z powietrza wszelkie krzywdzące drobnoustroje i alergeny, docierając nawet w trudno przystępne miejsca w danym pomieszczeniu. Wysoka produktywność oczyszczacza powoduje, że 99% zanieczyszczeń, bakterii i wirusów jest neutralizowana.

Proste sterowanie

Oczyszczacz powietrza SHARP UA-HG60E-L jest bardzo prosty w obsłudze. Ma czytelny panel dotykowy, który wymaga minimum czynności. wyjątkowo cicha praca do 45 dB, nie zakłóci nocnego odpoczynku. Maksymalna skuteczność oczyszczacz to 408 m³/h.

skrupulatna regulacja

SHARP UA-HG60E-L nie tylko oczyszcza,jeszcze nawilża powietrze w pomieszczeniu. Sześć trybów pracy: Auto, Rainy, Pollen, Max, Med., Low, pozwolą dostosować oczyszczacz powietrza do własnych wymagań. Oczyszczacz posiada tryb pracy automatycznej na podstawie sygnału z czujników: temperatury, zapachu, kurzu i wilgotności.


Główne mocne strony:

- Cicha praca, przez co nawet podczas snu, zagwarantuje spokój i czyste powietrze dla całej Twojej rodziny;

- Neutralizuje 99% wirusów, zarodniki grzybów oraz pleśń;

- Dba o perfekcyjną wilgotność powietrza w domu, dzięki funkcji inteligentnego nawilżania;

- przystępne programy czyszczenia powietrza, które pozwalają pousuwać alergeny z pomieszczenia.