Philips AC2889 (8710103841609) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Philips AC2889 (8710103841609) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1415.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Oczyszczacz PHILIPS AC2889/10 Filtr za 1zł! DARMOWY TRANSPORT
1415.00
ELECTRO.pl
Oczyszczacz PHILIPS AC2889/10
1419.00
Media Expert

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Oczyszczacze powietrza

Opis

Oczyszczacz powietrza AC2889/10 Zdrowsze powietrze w Twoim domu Oczyszczacze Philips efektywnie usuwają: ZOSTAW SMOG ZA DRZWIAMI Światowa Organizacja Zdrowia informuje, żepowietrze w naszych domach może być od 2 do 5 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz*.poprzez otwarte drzwi i okna do Twojego domu z zewnątrz wpadają skażenia powietrza wraz z alergenami.

Przedostają się one do pomieszczeń także przez naturalną wentylację. Najgroźniejsza dla zdrowia człowieka, wśród wszystkich skażeń, jest cząsteczka PM2,5. Długotrwałe wdychanie powietrza zanieczyszczonego PM2,5 skraca średnią długość życia, ponieważ cząsteczki te, wnikając do organizmu wywołują i nasilają choroby układu oddechowego i krążenia.

* Rzeczywiste wartości to współczynniki dla powietrza we wnętrzu / na zewnątrz wynoszące 1,62–6,37 w miesiącach letnich i 2,05–10,99 w miesiącach zimowych. Tekst i liczby pochodzą z opracowania: T. Salthammer Angewandte Chemie Int.

Ed. 52, (2013), 3320; oryginalne dane pochodzą z opracowania: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007) 2851–2861. OGRANICZ DZIAŁANIE ALERGENÓW Zanieczyszczone powietrze jest stanowczo niekorzystne dla dzieci, kobiet w ciąży, osób starszych i chorych.

Może przyczyniać się do problemów z oddychaniem, wywoływać i nasilać objawy alergii i astmy. Oczyszczanie powietrza w domu, pozwoli Ci zadbać o zdrowie i komfort życia Twojej rodziny. Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działanie PYŁKI I skażeniADostają się do domu poprzez okna, naturalną wentylację albo wnoszone są poprzez ludzi.

CODZIENNE CZYNNOŚCIAlergeny generowane są przez sporo codziennych czynności np. Sprzątanie oraz poprzez zwierzęta domowe. PLEŚNIE, BAKTERIESą to grzyby, które uwalniają swoje szkodliwe zarodniki do powietrza.

POTWIERDZONA skutecznOŚĆ Oczyszczacze powietrza Philips mają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Każdy sugerowany oczyszczacz został przebadany w niezależnych ośrodkach alergologicznych.

dzięki czemu masz pewność,sugerowane poprzez specjalistów PTA oczyszczacze powietrza Philips są bezpieczne dla alergików.*Fundacja Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF) na podstawie przeprowadzonych badań klinicznych potwierdza, iż oczyszczacze powietrza Philips pomagają łagodzić objawy alergii.**artykuł bezpieczny – posiada atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego- Państwowego Zakładu Higieny.

* Rekomendacja PTA dotyczy modeli oczyszczaczy: AC3256, AC2887, AC3259, AC2889**Test kliniczny przeprowadzony na oczyszczaczach powietrza Philips przy użyciu pyłków traw, Bergmann; sierpień 2015 sprawdź, JAK DZIAŁA lepsza efektywność oczyszczania z filtrem NanoProtect HEPA Gruby filtr potężną i stabilną strukturę.

skutecznie oczyszcza powietrze z cząsteczek i ma długi okres eksploatacji. Wychwytuje do 99,97% cząsteczek o wielkości choćby 0,3 mikrona. To znaczy, iż oczyszcza powietrze z alergenów, zgubnych cząsteczek, bakterii i wirusów.

�Zasięg działania do 39 m2 i wysoka skuteczność sprawne oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach do 39 m2 Panel urządzenia posiada wskaźnik, który na bieżącoinformuje o jakości powietrza za pomocą 4 kolorów: od niebieskiego (niski poziom alergenów i cząsteczek) do czerwonego (wysoki poziom alergenów i cząsteczek).

Dwa tryby wyświetlania skażeń Indeks alergenów IAI (tryb domyślny) Na wyświetlaczu widoczna jest liczba od 1 do 12, która wskazuje poziom alergenów unoszących się w powietrzu. Cząsteczek PM2,5 Oczyszczacz wskazuje aktualne stężęnie cząsteczek PM2,5 w powietrzu w g/m3.

3 automatyczne tryby oczyszczania Możesz dopasować oczyszczanie powietrza do swoich preferencji. Ustaw jeden z trybów pracy automatycznej: tryb ogólny, czuły na obecność alergenów w powietrzu tryb antyalergenowy produktywnie zwalczający drobnoustroje tryb bakterie i wirusy.

Oczyszczacz lokalizuje zmiany jakości powietrza i sam zwiększa swoją skuteczność, aby oczyszczanie było wydajne. Na dodatek pięć trybów ręcznych: od szczególnie cichego do niezwykle szybkiego trybu Turbo. Tryb cichy Urządzenie posiada specjalnie zaprojektowany tryb, żeby oczyszczać powietrze także nocą i nie zakłócać snu domownikom.

Powietrze zostaje błyskawicznie oczyszczone i stale monitorowany jest jego stan. Światła urządzenia zostają przyciemnione lub wyłączone, praca jest cicha. Healthy Air Protect Dla Twojej wygody, specjalny alarm przypomni Ci, że trzeba wyczyścić filtr wstępny lub wymienić pozostałe.

w sytuacji, gdy filtr nie zostanie wymieniony, urządzenie przestanie działać, ponieważ nie byłoby wydajne. To rozwiązanie daje Ci pewność, iż oczyszczasz zawsze spełnia swoją rolę. ŁĄCZNOŚĆ Z APLIKACJĄ AIR MATTERS Aktualny poziom skażenia i intensywność pylenia Optymalizowanie oczyszczania,za każdym razem i wszędzie Wskazówki zdrowotne Jakość powietrza pod Twoją kontrolą Aktualne dane o jakości powietrza w środku: Monitorowanie mierzonych przez oczyszczacz zmian jakości powietrza:• poziomu destrukcyjnych cząsteczek PM2,5• poziomu alergenów Na zewnątrz: Monitorowanie: