Philips AC2889 (8710103841609) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Philips AC2889 (8710103841609) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1429.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Oczyszczacz PHILIPS AC2889/10 Filtr za 1zł! DARMOWY TRANSPORT
1429.00
ELECTRO.pl
Oczyszczacz powietrza PHILIPS Seria 2000 AC2889/10 z aplikacją na telefon
1429.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Oczyszczacze powietrza

Opis

Oczyszczacz powietrza AC2889/10_MSHP Oczyszczacz powietrza AC2889/10 Zdrowsze powietrze w Twoim domu Oczyszczacze Philips skutecznie usuwają: ZOSTAW SMOG ZA DRZWIAMI Zgodnie z informacjami podawanymi poprzez Światową Organizację Zdrowiapowietrze w naszych domach może być od 2 do 5 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz*.zanieczyszczenia powietrza z zewnątrz mogą z łatwością przedostać się do Twojego domu przez otwarte drzwi i okna.

Naturalna wentylacja przepuszcza do pomieszczeń alergeny i cząsteczki pyłu zawieszonego PM2,5, które współtworzą smog. PM2,5 to cząsteczka, która wśród wszystkich skażeń atmosferycznych jestnajgroźniejsza dla zdrowia człowieka.

długotrwałe wdychanie powietrza zanieczyszczonego cząsteczkami PM2,5skraca średnią długość życia, ponieważ przenikają one do najgłębszych partii płuc i wchłaniane są do krwioobiegu, zwiększając ryzyko chorób układu oddechowego i krążenia, a także nasilając ich objawy.

* Rzeczywiste wartości to współczynniki dla powietrza wewnątrz / na zewnątrz wynoszące 1,62–6,37 w miesiącach letnich i 2,05–10,99 w miesiącach zimowych. Tekst i liczby pochodzą z opracowania: T. Salthammer Angewandte Chemie Int.

Ed. 52, (2013), 3320; oryginalne informacje pochodzą z opracowania: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007) 2851–2861 OGRANICZ DZIAŁANIE ALERGENÓW zanieczyszczenia powietrza powodują szereg problemów oddechowych, wywołują alergie i astmę oraz zaostrzają ich objawy.istotnie narażone są dzieci, kobiety w ciąży, osoby starsze i chorzy.

Dbając o zdrowie oraz komfort codziennego życia należy produktywnie oczyszczać powietrze w domu. Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działanie PYŁKI I skażeniADostają się do domu poprzez okna, naturalną wentylację albo wnoszone są poprzez ludzi.

CODZIENNE CZYNNOŚCIAlergeny generowane są przez niemało powszednich czynności np. Sprzątanie oraz poprzez zwierzęta domowe. PLEŚNIE, BAKTERIESą to grzyby, które uwalniają swoje szkodliwe zarodniki do powietrza.

POTWIERDZONA efektywnOŚĆ Oczyszczacze powietrza Philips mają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Każdy sugerowany oczyszczacz pozostał przebadany w niezależnych ośrodkach alergologicznych.

dzięki temu masz pewność,polecane przez specjalistów PTA oczyszczacze powietrza Philips są bezpieczne dla alergików.*Fundacja Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF) na podstawie przeprowadzonych badań klinicznych potwierdza, że oczyszczacze powietrza Philips pomagają łagodzić objawy alergii.** * Rekomendacja PTA dotyczy modeli oczyszczaczy: AC3256, AC2887, AC3259, AC2889**Test kliniczny przeprowadzony na oczyszczaczach powietrza Philips przy użyciu pyłków traw, Bergmann; sierpień 2015 przejrzyj JAK DZIAŁA udoskonalona sprawność oczyszczania z filtrem NanoProtetc HEPA udoskonaloną wydajność oczyszczania powietrza z cząsteczek i długi okres eksploatacji zagwarantuje wyjątkowo gruby filtr NanoProtect HEPA.

Wychwytuje on do 99,97% cząsteczek o wielkości 0,3 mikrona. Jest to wielkość najpowszechniejszych unoszących się w powietrzu alergenów, szkodliwych cząsteczek, bakterii i wirusów. Całe powietrze przepływa przez wysokiej klasy filtr o potężnej i stabilnej strukturze, która zapewnia dużą efektywność przefiltrowania.

�Zasięg działania do 79 m2 i wysoka efektywność produktywne oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach do 79 m2 Numeryczny wskaźnik PM2,5 i 4-etapowy system wskaźników LED (zmieniające się kolory) na bieżąco informują o jakości powietrza wewnątrz wnętrza.

Dwa tryby wyświetlania zanieczyszczeń Indeks alergenów IAI (tryb domyślny) Na wyświetlaczu widoczna jest liczba od 1 do 12, która wskazuje poziom alergenów unoszących się w powietrzu. Cząsteczek PM2,5 Oczyszczacz wskazuje aktualne stężęnie cząsteczek PM2,5 w powietrzu w g/m3.

3 automatyczne tryby oczyszczania starczy wybrać optymalny tryb pracy samoczynnej, by spersonalizować i zoptymalizować proces oczyszczania powietrza. Do wyboru są tryb ogólny, delikatny tryb alergeny, który jest czuły na występowanie alergenów w powietrzu, a także sprawny w walce z drobnoustrojamitryb bakterie i wirusy.Gdy oczyszczacz wykryje choćby najmniejszą zmianę w jakości powietrza, zwiększy swoją produktywność, aby wydajnie je oczyścić.

Poza 3 trybami automatycznymi oczyszczacz ma także pięć trybów ręcznych - od bardzo cichego do niezwykle silnego trybu szybkości Turbo. Tryb cichy Wtrybie cichym oczyszczacz obniża szybkość pracy wentylatora i ogranicza poziom hałasu, żeby zapewnić spokojny sen.

Oświetlenie urządzenia można przygasić albo wyłączyć, w zależności od indywidualnych preferencji. Healthy Air Protect Nie musisz kontrolować stanu filtrów, specjalny alarm poinformuje Cię o konieczności czyszczenia filtra wstępnego lub podmiany pozostałych.

Jeśli filtr nie zostanie wymieniony, urządzenie przestanie działać, ponieważ oczyszczanie nie byłoby efektywne. Takie rozwiązanie daje Ci pewność, że powietrze będzie za każdym razem czystsze i zdrowsze. ŁĄCZNOŚĆ Z APLIKACJĄ AIR MATTERS Aktualny poziom skażenia i dynamiczność pylenia Opt