Philips ac3259 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Philips ac3259 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1799.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Oczyszczacz powietrza PHILIPS 3000I AC3259/10 DARMOWY TRANSPORT
1799.99
ELECTRO.pl
Philips oczyszczacz powietrza AC3259/10
1929.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Oczyszczacze powietrza

Opis

Oczyszczacz powietrza AC3259/10 Zdrowsze powietrze w Twoim domu Oczyszczacze Philips produktywnie usuwają: ZOSTAW SMOG ZA DRZWIAMI Światowa Organizacja Zdrowia oznajmia, żepowietrze w naszych domach może być od 2 do 5 razy bardziej zanieczyszczone niżeli na zewnątrz*.przez otwarte drzwi i okna do Twojego domu z zewnątrz wpadają zanieczyszczenia powietrza wraz z alergenami.

Przedostają się one do pomieszczeń także poprzez naturalną wentylację. Najgroźniejsza dla zdrowia człowieka, wśród wszelkich skażeń, jest cząsteczka PM2,5. Długookresowe wdychanie powietrza zanieczyszczonego PM2,5 skraca średnią długość życia, ponieważ cząsteczki te, wnikając do organizmu powodują i nasilają choroby układu oddechowego i krążenia.

* Rzeczywiste wartości to współczynniki dla powietrza we wnętrzu / na zewnątrz wynoszące 1,62–6,37 w miesiącach letnich i 2,05–10,99 w miesiącach zimowych. Tekst i liczby pochodzą z opracowania: T. Salthammer Angewandte Chemie Int.

Ed. 52, (2013), 3320; oryginalne dane pochodzą z opracowania: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007) 2851–2861. OGRANICZ DZIAŁANIE ALERGENÓW Zanieczyszczone powietrze jest szczególnie niekorzystne dla dzieci, kobiet w ciąży, osób starszych i chorych.

Może przyczyniać się do problemów z oddychaniem, wywoływać i nasilać objawy alergii i astmy. Oczyszczanie powietrza w domu, pozwoli Ci zadbać o zdrowie i komfort życia Twojej rodziny. Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działanie PYŁKI I skażeniADostają się do domu przez okna, naturalną wentylację lub wnoszone są przez ludzi.

CODZIENNE CZYNNOŚCIAlergeny generowane są przez niemało powszednich czynności np. Sprzątanie, a także przez zwierzęta domowe. PLEŚNIE, BAKTERIESą to grzyby, które uwalniają swoje destrukcyjne zarodniki do powietrza.

POTWIERDZONA wydajnOŚĆ Oczyszczacze powietrza Philips mają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Każdy sugerowany oczyszczacz został przebadany w niezależnych ośrodkach alergologicznych.

dzięki czemu masz pewność,sugerowane poprzez specjalistów PTA oczyszczacze powietrza Philips są bezpieczne dla alergików.*Fundacja Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF) na podstawie przeprowadzonych badań klinicznych potwierdza, iż oczyszczacze powietrza Philips pomagają łagodzić objawy alergii.** * Rekomendacja PTA dotyczy modeli oczyszczaczy: AC3256, AC2887, AC2889, AC3259**Test kliniczny przeprowadzony na oczyszczaczach powietrza Philips przy użyciu pyłków traw, Bergmann; sierpień 2015 przejrzyj, JAK DZIAŁA Gruby filtr NanoProtect HEPA solidną i stabilną strukturę.

efektywnie oczyszcza powietrze z cząsteczek i ma długi okres eksploatacji. Wychwytuje do 99,97% cząsteczek o wielkości choćby 0,3 mikrona. To znaczy, że oczyszcza powietrze z alergenów, szkodliwych cząsteczek, bakterii i wirusów.

wielki zasięg działania do 47 m2 i wysoka produktywność Urządzenie skutecznie oczyszcza powietrze w pomieszczeniach do 47 m2.Panel urządzenia ma wskaźnik, który na bieżąco oznajmia o jakości powietrza przy pomocy 4 barw: od niebieskiego (niski poziom alergenów i cząsteczek) do czerwonego (wysoki poziom alergenów i cząsteczek).

Dwa tryby wyświetlania zanieczyszczeń Indeks alergenów IAI (tryb domyślny) Na wyświetlaczu widoczna jest ilość od 1 do 12, która wskazuje poziom alergenów unoszących się w powietrzu. Cząsteczek PM2,5 Oczyszczacz wskazuje aktualne stężęnie cząsteczek PM2,5 w powietrzu w g/m3.

Możesz przypasować oczyszczanie powietrza do swoich preferencji. Ustaw jeden z trybów pracy automatycznej: tryb ogólny, czuły na występowanie alergenów w powietrzu tryb antyalergenowy produktywnie zwalczający drobnoustroje tryb bakterie i wirusy.

Oczyszczacz wykrywa zmiany jakości powietrza i sam zwiększa swoją sprawność, by oczyszczanie było wydajne. Urządzenie w dodatku pięć prędkości wentylatora. Przypadkową zmianę ustawień oczyszczacza zapobiega blokada rodzicielska.

Urządzenie będzie pracowało zgodnie z wybranymi poprzez Ciebie ustawieniami. Dla obszerniejszego komfortu domowników, oczyszczacz ma tryb cichy, w którym zmniejsza się szybkość pracy wentylatora i ogranicza poziom hałasu.

Można także przygasić albo wyłączyć oświetlenie urządzenia. Healthy Air Protect.Dla Twojej wygody, specjalny alarm przypomni Ci, iż trzeba wyczyścić filtr wstępny lub wymienić pozostałe. W sytuacji, gdy filtr nie zostanie wymieniony, urządzenie przestanie działać, ponieważ nie byłoby skuteczne.

To rozwiązanie daje Ci pewność, że oczyszczasz za każdym razem spełnia swoją rolę. ŁĄCZNOŚĆ Z APLIKACJĄ AIR MATTERS Aktualny poziom zanieczyszczenia i energiczność pylenia Optymalizowanie oczyszczania,zawsze i wszędzie Wskazówki zdrowotne Jakość powietrza pod Twoją kontrolą Aktualne informacje o jakości powietrza we wnętrzu: Monitorowanie mierzonych poprzez oczyszczacz zmian jakości powietrza:•poziomu zgubnych cząsteczek PM2,5•poziomu alergenów Na zewnątrz: Monitorowanie:•stężenia pyłków•poziomu skażenia powietrza • Zbieranie historycznych danych o skażeniu powietrza, aby