Philips ac6608 (8710103841593) promocja 2020

Cena3627.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Oczyszczacze powietrza

Opis

Oczyszczacz powietrza AC6608/10 Zdrowsze powietrze w Twoim domu Dwa grube filtry NanoProtect HEPA posiadają mocną i zrównoważoną strukturę. Produktywniej oczyszczają powietrze z cząsteczek i posiadają długi okres eksploatacji.

Wychwytują do 99,97% cząsteczek o wielkości nawet 0,3 mikrona. To znaczy, iż oczyszczają powietrze z alergenów, destrukcyjnych cząsteczek, bakterii i wirusów. Oczyszczacze Philips efektywnie usuwają ZOSTAW SMOG ZA DRZWIAMI Światowa Organizacja Zdrowia sygnalizuje, żepowietrze w naszych domach może być od 2 do 5 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz.*przez otwarte drzwi i okna do Twojego domu z zewnątrz wpadają zanieczyszczenia powietrza wraz z alergenami.

Przedostają się one do pomieszczeń także przez naturalną wentylację.Najgroźniejsza dla zdrowia człowieka, wśród wszystkich zanieczyszczeń, jest cząsteczka PM2,5. Długofalowe wdychanie powietrza zanieczyszczonego PM2,5 skraca średnią długość życia, ponieważ cząsteczki te, wnikając do organizmu powodują i nasilają choroby układu oddechowego i krążenia.

* Rzeczywiste wartości to współczynniki dla powietrza we wnętrzu / na zewnątrz wynoszące 1,62–6,37 w miesiącach letnich i 2,05–10,99 w miesiącach zimowych. Tekst i liczby pochodzą z opracowania: T. Salthammer Angewandte Chemie Int.

Ed. 52, (2013), 3320; oryginalne informacje pochodzą z opracowania: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007) 2851–2861. Cząsteczka PM2,5 Najgroźniejsza dla zdrowia człowieka, wśród wszelkich zanieczyszczeń, jest cząsteczka PM2,5.

długotrwałe wdychanie powietrza zanieczyszczonego PM2,5 skraca średnią długość życia, ponieważ cząsteczki te, wnikając do organizmu, wywołują i nasilają choroby układu oddechowego i krążenia. Skutki zanieczyszczenia powietrza w domu Zanieczyszczone powietrze jest niezwykle niekorzystne dla dzieci, pań w ciąży, osób starszych i chorych.

Może przyczyniać się do problemów z oddychaniem, wywoływać i nasilać objawy alergii i astmy. Oczyszczanie powietrza w domu, pozwoli Ci zadbać o zdrowie oraz komfort życia Twojej rodziny. Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działanie PYŁKI I zanieczyszczeniA Dostają się do domu poprzez okna, naturalną wentylację albo wnoszone są przez ludzi.

CODZIENNE CZYNNOŚCIAlergeny generowane są przez dużo codziennych czynności np. Sprzątanie, a także przez zwierzęta domowe. PLEŚNIE, BAKTERIESą to grzyby, które uwalniają swoje destrukcyjne zarodniki do powietrza.

POTWIERDZONA efektywnOŚĆ Fundacja Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF) na podstawie przeprowadzonych badań klinicznych potwierdza, iż oczyszczacze powietrza Philips pomagają łagodzić objawy alergii.*towar bezpieczny – ma atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny.* Test kliniczny przeprowadzony na oczyszczaczach powietrza Philips przy użyciu pyłków traw, Bergmann; sierpień 2015.

wspaniałA sprawnOŚĆ Podwójna filtracja, to aż 6 filtrów! Podwójny, wieloetapowy system filtracji pousuwa nawet do 99,97% wszystkich drobinek wymiaru 0,3 mikrona unoszących się w powietrzu*. Oznacza to,polikwiduje cząsteczki PM2,5 oraz typowe alergeny.

System wieloetapowej filtracji, składający się aż z 6 filtrów: 2 filtry wstępne, 2 filtry węglowe, 2 filtry NanoProtect HEPA, jeszcze sprawniej oczyszcza pokaźniejsze powierzchnie. * eliminuje 99,97% cząsteczek o wielkości powyżej 0,3 mikrona: testy przeprowadzono w laboratorium zewnętrznym i zbadano powietrze przechodzące poprzez filtr.

Filtry NanoProtect HEPA Są wyjątkowo efektywne w oczyszczaniu powietrza z zanieczyszczeń i posiadają długi okres eksploatacji.Eliminują choćby niezwykle nieduże cząsteczki, o wielkości zaledwie 20 nm (ponad 100 razy mniejsze aniżeli cząsteczki PM2,5), w tym bakterie i niektóre wirusy*.

na dodatek,te wielowarstwowe, zintegrowane filtryzapewniają kompleksową ochronę io 2,4 raza dłuższy czas stosowania. * usuwa 99,9% mikrobów H1N1: test przeprowadzono w siedzibie producenta Airmid. Efektem testu było zmniejszenie ilości mikrobów grypy A (H1N1) o ponad 99,9% w ciągu 20 minut działania.

dzisiaj 2 x więcej czystego powietrza Podstawą efektywniejszego oczyszczania jest kształt oczyszczacza z dwoma wentylatorami oraz zoptymalizowana krzywizna tunelu aerodynamicznego. Podwójny wlot powietrza pomaga wzmocnić jego strumień, tak żeby zapewnić szczególnie wysoki współczynnik dostarczania czystego powietrza (CADR).

Skuteczne likwidowanie formaldehydu 12 x pokaźniejsza efektywność i 10 x ulepszona wydajność usuwania formaldehydu.Aktywny węgiel wyłapuje irozkłada formaldehyd na nieszkodliwe substancje. Mikropory aktywnego węgla tworzą powierzchnię absorpcji, która zagwarantuje wysoką produktywność i długi czas eksploatacji podczas oczyszczania powietrza z toluenu.

Zasięg działania do 78 m²oraz wygoda stosowania Wskaźnik ilości cząsteczek PM2,5 oraz alergenów przedstawia stan powietrza w czasie rzeczywistym, wyświetlając aktualny poziom zgubnych cząsteczek PM2,5 oraz nadzoruje stężenie alergenów i wskazuje na skali od 1 do 12 stan potencjalnego zagrożenia.Oczyszczacz odnotowuje choćby najmniejsze zmiany w powietrzu.

Stan ja