Sharp KC-F32EUW (4974019928807) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Sharp KC-F32EUW (4974019928807) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1290.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Sharp KC-F32EUW
1290.00
OleOle!
Sharp KC-F32EUW
1290.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Sharp
Kategoria:Oczyszczacze powietrza

Opis

Do mniejszych pomieszczeń Zapomnij o kurzu, roztoczach, bakteriach i wszystkich innych skażeniach. Z oczyszczaczem powietrza marki SHARP będziesz mógł cieszyć się czystym powietrzem w swoim domu.

Model SHARP KC-F32EUW znakomicie stanie na wysokości zadania w dużych pomieszczeniach. Bez problemu poradzi sobie z oczyszczeniem do 21 m2. Oczyszczacz powietrza SHARP KC-F32EUW to gwarancja genialnego powietrza w naszym domu.

nieprzeciętne powietrze Oczyszczacz powietrza SHARP KC-F32EUW pracuje w oparciu o inteligentny system Plasmacluster o pokaźnej gęstości jonów, który usuwa z powietrza wszelkie zgubne drobnoustroje i alergeny, docierając choćby w trudno przystępne miejsca w danym pomieszczeniu.

Wysoka skuteczność oczyszczacza sprawia, że 99% skażeń, bakterii i wirusów jest neutralizowana. Z funkcją nawilżania SHARP KC-F32EUW nie tylko oczyszcza,jeszcze nawilża powietrze w pomieszczeniu.

Jego maksymalna efektywność nawilżania to aż 350 ml/godz. Pojemny 1,8-litrowy zbiornik na wodę pozwoli an dłuższą pracę. Dokładna regulacja Cztery prędkości (AUTO/Maks./Średn./Tryb nocny) oraz tryby pracy: Ion Shower, a także Advanced Auto pozwolą dostosować oczyszczacz powietrza do własnych wymagań, a szczególnie cicha praca, nie zakłóci nocnego odpoczynku.

Maksymalny nadmuch powietrza przy wyłączonej funkcji nawilżania to 180 m³/h. Oczyszczacz posiada tryb pracy automatycznej na podstawie sygnału z czujników: dust monitor, wilgotność, temperatura i kurz.

Proste sterowanie Oczyszczacz powietrza SHARP KC-F32EUW jest szczególnie prosty w obsłudze. Ma czytelny panel dotykowy, który wymaga minimum czynności, ale także wyświetlacz ze wskaźnikiem Clean sign, przyciskiem włączania wyświetlacza, wskaźnikiem generatora Plasmacluster i stanem zbiornika na wodę....