Szungit karelski aktywator wody 500g marki Targovyj dom, rosja promocja 2023

Cena39.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Aram Natura

Parametry

Producent:Targovyj dom, Rosja
Kategoria:Oczyszczanie organizmu

Opis

Szungit w naszym sklepie to oryginalny, certyfikowany karelski szungit Szlachetny minerał Szungit naturalnie występuje w przyrodzie od miliardów lat.

Od tysiącleci użytkowany poprzez naszych przodków do udoskonalania jakości wody pitnej.

przez ten czas jego właściwości zostały sprawdzone i potwierdzone, a działanie wspomagające zdrowie stosuje się do dzisiaj.

Shungite jest produktywnym materiałem do uzdatniania i uzdatniania wody.


Pod względem właściwości fizycznych i mechanicznych (trwałość, ścieranie, gęstość nasypowa) szungit jest zbliżony do tradycyjnie stosowanego materiału filtracyjnego — piasku kwarcowego.

Szungit ma zdolność sorpcyjną dla szerokiej gamy substancji ekologicznych (środków powierzchniowo czynnych, alkoholi, żywic, pestycydów, produktów ropopochodnych itp.).

Szungit korzystnie usuwa z wody dioksyny

Szungit wykazuje zdolność do dezynfekcji i oczyszczania wody z bakterii, zarodników, prostych mikroorganizmów, niebiesko-zielonych alg. Szungit ma zdolność nadawania wodzie aktywności biologicznej i leczniczych.

Szungit ma cechy katalityczne, które przyspieszają utlenianie sorbowanych substancji naturalnych.

używany jest w stacjach uzdatniania wody zamiast wkładów z węgla aktywowanego. Wszyscy wiemy, że węgiel aktywny ma znakomitą adsorpcję, lecz szungit przewyższa go pod względem skuteczności aż 30 razy!

Szungit zatrzymuje do 94% zgubnych skażeń zawartych w wodzie: azotanów, azotynów, soli metali ciężkich, pestycydów, produktów ropopochodnych. Niszczy związki ekologiczne niebezpieczne dla ludzi: kwasy, żywice, alkohole.

Nie wpływa niekorzystne sole mineralne. Dlatego przyjmuje się na dodatek, iż szungit aktywuje wodę, czyli czyni ją bardziej przydatną.

Woda nasycona szungitem staje się nie tylko czystą wodą pitną, lecz także molekularnym koloidalnym roztworem uwodnionych fulerenów, które posiadają wielofunkcyjne działanie na organizm. Jak stosować szungit

Do przygotowania wody szungitowej zalecamy szklany pojemnik. Nie ma on żadnego wpływu na jakość i cechy oczyszczonej wody.

Przed pierwszym użyciem należy kilka razy przemyć szungit pod bieżącą wodą.

Pozostawić 100 g szungitu na 1 l wody na 3 dni do zniknięcia mętności. W miarę zużycia dolewać wodę. Od czasu do czasu trzeba przemyć szungit,wyeliminować z niego osady.
Szungit możemy wykorzystywać do do picia, gotowania, płukania gardła, inhalacji, kąpieli, mycia włosów i twarzy. Jak nieraz wymieniać szungit

Należy jednak pamiętać, iż z czasem liczba fullerenów wychodzących do wody pomniejsza się, a to sprawia osłabienie leczniczych atrybuty szungitu.

Dlatego najlepiej wymieniać „filtr szungitowy" raz na 3-6 miesięcy.

Istnieje jeden prosty,najszczególniej bezusterkowy sposób na odróżnienie prawdziwego szungitu od podróbki.

Prawdziwy szungit można łatwo odróżnić od podróbki i łupków szungitowych ze względu na występowanie przewodności elektrycznej.

Przewodnictwo elektryczne jest nad wyraz rzadkim zjawiskiem w skałach. W normalnych warunkach starczy posiadać zwykłą baterię, żarówkę z latarki i dwa przewody. Połącz żarówkę i akumulator szeregowo, dotknij dwoma przewodami do dowolnego towaru szungitowego - żarówka zapali się. Jeśli nie, kupiłeś fałszywy.

kup 5 sztuk - taniej.Chcesz wiedzieć więcej o szungicie? Poczytaj artykuły na naszym blogu