Amica VM 7001 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Amica VM 7001 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Odkurzacz AMICA Suracon VM7001
499.00
Media Expert
-5%
AMICA VM 7001 SURACON
499.00
Neonet.pl
Odkurzacz Workowy AMICA Sucaron VM7001
523.70
Empik

Parametry

Producent:Amica
Kategoria:Odkurzacze
Poziom hałasu 61 dB
Zasięg pracy 1.5 m
Kolor biały

Opis

Super cicha pracaHałas podczas odkurzania to już przeszłość. Wygłuszająca , a także budowa silnika zostały zaprojektowane z myślą o jak najcichszej pracy. Dźwięk odkurzacza jest tak cichy, że nie obudzi nawet śpiącej osoby.

Codzienne porządki staną się przyjemnością.wyświetlacz LEDW każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni dobrana jest moc silnika. Nowoczesny i wyraźny ekran LED przedstawia cztery ikony informujące o tym, która z mocy jest aktualnie włączona.

W zależności od potrzeb możesz dopasować siłę odkurzania odpowiedniego dla zasłon, sof, dywanów czy parkietów.Regulacja mocy w rączceKoniec ze schylaniem się, by ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce umożliwiają wygodne włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania.

Regulacja mocy w uchwycie pozwala na szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka lub zasłonę.Filtr HEPA 13Wśród Was są alergicy albo niepokaźne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie łączyć się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To genialne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto!

Czyste mieszkanie, czyste powietrze!TurboszczotkaOdkurzasz, odkurzasz i odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, wyprodukowana z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza.

Turbozwiększa siłę ssącą, żeby ułatwić wydajne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! wydajniejsze odkurzanie w krótszym czasie!Szczotka do parkietuMasz taki efektowny parkiet który znów się zarysował w trakcie odkurzania?!

Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim plastikowym włosiem nie rysuje parkietów, żeby maksymalniei wydłużać ich żywotność. Obfite twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, produktywnie i bez zniszczeń!Akcesoria w pakiecie:Turboszczotka ssawkoszczotka uniwersalna, Ssawkoszczotka do parkietu, Szczotka do książek, Ssawka do tapicerki, Ssawka do szczelin, Uchwyt na rurę na dodatkowe ssawki, Metalowe rury teleskopowe wymiary:Wysokość: 46 cmSzerokość: 31 cmGłębokość: 25.5 cmPozostałe cechy:Klasa energetyczna: A Klasa zbieralności kurzu z podłóg twardych: AKlasa zbieralności kurzu z dywanów: AKlasa reemisji kurzu: A Miękkie, ciche koła Regulacja mocy elektronicznaDługość rur: 90 cmDługość węża: 1,5 m...