Beko VCC34803 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Beko VCC34803 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 229.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
BEKO VCC34803AD
229.00
Neonet.pl
Beko VCC34803AD
230.76
OleOle!
Beko VCC34803AD
299.00
RTV EURO AGD
VCC34803AD Odkurzacz workowy BEKO
299.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Beko
Kategoria:Odkurzacze
Poziom hałasu 80 dB
Zasięg pracy 7.5 m
Pojemność worka/pojemnika 2.1 l

Opis

EPAWszystkie odkurzacze Beko mają zamontowane wylotowe filtry EPA, które sprawnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

KOMPAKTOWY wymiarKompaktowy wymiar odkurzacza powoduje, że nie zajmuje dużo miejsca i jest nieskomplikowany w przechowywaniu, co jest wyjątkowo wyraźne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

TURBOSZCZOTKATurboszczotka do skutecznego odkurzania włosów i sierści, doskonale sprawdza się równocześnie na parkietach jak i dywanach o krótkim włosiu. SZCZOTKA 2W1Szczotka uniwersalna 2w1 z wygodnym mechanizmem zezwala na schowanie włosia, bez zapotrzebowania schylania się.

znaczny wlot wydajność odkurzania. REGULACJA MOCYElektroniczna regulacja mocy pozwala złączyć prace odkurzacza do twoich potrzeb. Pamiętaj,ograniczając moc pracy można wyciszyć odkurzacz a także zaoszczędzić więcej energii!

MIĘKKIE KOŁAMiękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich uzupełniającą zaletą jest ciche poruszanie się. ObjętośĆ 2,1 LOdkurzacz o pojemności 2,1 l nadzwyczajnie spełni oczekiwania w mniejszych mieszkaniach.

Jego zaletą jest mały rozmiar i obfita objętość zbiornika na kurz. PrzeznaczonY WOREKWspólny worek dla wszystkich modeli odkurzaczy. Specjalnie zaprojektowany dla odkurzaczy Beko, fizelinowy, najlepszej jakości.

SMARTSENSESmartSense to czujnik, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni. Sensor sygnalizuje dodatkowo zatkaną rurę odkurzacza. TELESKOPOWE RURYSystem zezwalający zintegrować długość rury do swoich potrzeb, gwarantujący komfort pracy.

doskonale sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. ZASIĘG PRACYZasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model oferuje zasięg 7,5 metra, dzięki temu odkurzysz nawet wielki wnętrze bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka.Funkcje specjalne: Akcesoria w komplecie: Szczotka uniwersalna 2w1, Szczotka szczelinówka, Szczotka tapicerska, Szczotka turboszczotka rozmiary: Pozostałe właściwości:...