Blaupunkt VCC301 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Blaupunkt VCC301 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 182.41 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Odkurzacz BLAUPUNKT VCC301 DARMOWY TRANSPORT
182.41
ELECTRO.pl
Odkurzacz bezworkowy BLAUPUNKT VCC301
199.00
MediaMarkt.pl
Odkurzacz BLAUPUNKT VCC301
199.00
Media Expert

Parametry

Producent:Blaupunkt
Kategoria:Odkurzacze
Moc silnika 700 W
Poziom hałasu 77 dB
Pojemność worka/pojemnika 12 l
Wysokość 25 cm
Szerokość 22 cm
Kolor biały, czarny
Rodzaj bezworkowy

Opis

VCC301 CYKLON BEZWORKOWY

Odkurzacze to dziś typowy komponent wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,z zasady zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń. Wysokiej klasy odkurzacz stanowczo polepsza również jakość powietrza, co prawidłowo wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najkorzystniejsze filtry, co często jest kluczowym czynnikiem w trakcie wyboru odkurzacza.

Model VCC301 marki Blaupunkt został zaprojektowany i tworzony po to, aby każdy użytkownik mógł radować się czystymi podłogami i meblami i świeżym powietrzem w swoim domu.

NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ
Wysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii poprzez urządzenie do jego wydajności. Klasa A oznacza, iż odkurzacz znamionuje się wyjątkowo wysoką wydajnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, nawet przy częstym odkurzaniu. Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta, w najmocniej sprawnych modelach, jest głównie wyższa aniżeli 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera również kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa produktywności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.

Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o sprawności urządzenia podczas odkurzania dywanów. Model VCC301 zbiera do 0,83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie istotnie docenione przez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam zawiera się najwięcej skażeń i alergenów. O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak prawidłowo zbiera kurz,również czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to gwarancja pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Wyśmienitą wydajność urządzenia eksponuje użycie najistotniej nowoczesnego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków, a także grzybów. Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich.

WYGODA używanIA
Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany za pomocą działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu przez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia. Pojemność zbiornika na kurz wynosząca 1,2l gwarantuje, iż nie trzeba go często opróżniać, przy zachowaniu śladowych gabarytów urządzenia.

Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5m przewód, dzięki którym odkurzysz choćby trudno przystępne miejsca jak np. Powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Na dodatek, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci przypasować siłę ssącą do obecnie czyszczonej powierzchni. Komfortu używania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem.

uzupełniające AKCESORIA
W zestawie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które precyzyjne i komfortowe sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem oraz ssawka szczelinowa do wąskich miejsc. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

Odkurzacz VCC301 firmy Blaupunkt to towar wysokiej jakości, który dzięki swemu nowoczesnemu projektowi przypadnie do gustu zarówno wymagającym użytkownikom, lubiącym sobie z zasady funkcjonalność, jak i estetom, dla których użyteczne urządzenia stanowią jeszcze miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.

AKCESORIA WYMIENNE
Wymienny zestaw filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016. Zalecana zamiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności wykorzystywania odkurzacza).EAN: 5901750501739
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT VCC301
typ: Odkurzacz bezworkowy/cyklonowy
Moc: 700 W
Poziom hałasu: 77 dB
Worek: Brak worka
objętość: 1.2 l
Filtr: HEPA 13
Długość przewodu: 5 m
System parkowania: stopnie
Funkcje: Uchwyt
Akcesoria w zestawie: - Ssawko-szczotka uniwersalna- Ssawka rodzaju pędzel- Ssawka szczelinowa- Metalowa rura teleskopowa
Kolor: Szary
rozmiary: 342 x 252 x 222 mm
Waga: 4.6 kg