Bosch BWD421 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Bosch BWD421 oraz 10 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 728.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-34%
Odkurzacz piorący BOSCH BWD421PRO
728.00
Media Expert
Odkurzacz piorący BOSCH BWD421PRO
899.00
MediaMarkt.pl
Bosch AquaWash&Clean BWD421PRO
899.00
RTV EURO AGD
Bosch AquaWash&Clean BWD421PRO
899.00
OleOle!
Bosch AquaWash&Clean BWD421PET
899.00
RTV EURO AGD
Bosch AquaWash&Clean BWD421PET
899.00
OleOle!
Odkurzacz BOSCH BWD 421 POW AquaWash&Clean- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
997.00
Sferis.pl
BOSCH AquaWash'Clean BWD421PET
999.00
Neonet.pl
Bosch odkurzacz BWD421POW
999.00
Mall.pl
Odkurzacz BOSCH BWD 421 PET AquaWash&Clean - BWD421PET- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
1109.00
Sferis.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Odkurzacze
Zasięg pracy 12 m
Pojemność worka/pojemnika 5 l
Kolor czarny, czerwony

Opis

Wyjątkowo produktywne odkurzanie Odkurzacz wielofunkcyjny BOSCH AquaWash & Clean dopasowany jest do wykonywania wielu zadań, związanych z utrzymaniem czystości. Nie tylko precyzyjnie odkurzy,również zbierze rozlane płyny, upierze uporczywe plamy na dywanie albo tapicerce, a nawet zadba o świeżość powietrza w Twoim domu.

Jego fenomen polega na produktywnym silniku, akcesoriach i pracy w dwóch trybach: workowym lub z filtrem wodnym. O wysoką jakość wydmuchiwanego powietrza dba podwójny system filtracji – filtr wodny i HEPA.

Gdy Twój dywan lub tapicerka wymaga odświeżenia, nie musisz już wzywać ekipy piorącej. Wystarczy podłączyć spryskiwacza wraz ze specjalną końcówką, wlać detergent do stosownego pojemnika i pozbyć się uporczywej plamy.

Odkurzacz wielofunkcyjny poradzi sobie z każdym postawionym mu zadaniem, choćby praniem tapicerki w samochodzie. W odkurzaczach wielofunkcyjnych AquaWash & Clean możesz korzystać z pełnej mocy (2100 W), albo jej części – w zależności od potrzeb.

Przyciskami +/- regulujesz moc, a efekt wyświetlany jest za pomocą niebieskich diod. Zbieranie płynów Koniec z bieganiem po papierowy ręcznik albo mopa. Dzisiaj, kiedy rozleje się sok lub kawa na podłogę wystarczą dwa ruchy odkurzacza ze specjalną ssawką do zbierania płynów i znów będziesz radować się idealnie czystą podłogą.

Odkurzanie z workiem albo filtrem wodnym Jeden pojemnik – dwie funkcje: odkurzanie na mokro albo sucho. Kiedy chcesz wciągnąć rozlany płyn z podłogi lub odkurzyć z wykorzystaniem podwójnej filtracji, wlej do pojemnika wodę.

Jeśli korzystasz z odkurzacza w konwencjonalny sposób, możesz włożyć worek, zapełniając wyróznioną część pojemnika. Obsługa jest niezwykle prosta. Podwójna filtracja Dla alergików, rodzin z dziećmi, a także osób wyjątkowo dbających o czystość powietrza, odkurzacz BOSCH AquaWash & Clean to świetne rozwiązanie.

Odkurzacz wielofunkcyjny wyekwipowany został w dwa filtry: wodny i HEPA. To podwójne zabezpieczenie zatrzymuje bakterie, pyłki a choćby zarodniki grzybów, a Ty i Twoi bliscy możecie oddychać czystym i świeżym powietrzem.

Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa nowoczesnych systemów filtracji. HEPA to najskuteczniejszy z przystępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie skażenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.

zastosowany w odkurzaczu filtr HEPA jest filtrem zmywalnym, co oznacza mniejsze koszty eksploatacji. Wydajnie działa worek przefiltrowujący z wielowarstwową włókniną filtracyjną, zatrzymującą prawie wszystkie cząstki zanieczyszczeń i kurzu.

zasięg 12 METRÓW dzięki temu odkurzaczowi producenta BOSCH sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze niż dotychczas. Kompozycja urządzenia i długi kabel umożliwiają pracę w promieniu 12 metrów! choćby dalekie zakamarki odkurzysz bez konieczności przełączania kabla do innego kontaktu.

Szczotka przełączalna z separatorem Kied...