Camry CR 7019 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Camry CR 7019 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 121.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Odkurzacz bezprzewodowy zamiatający CAMRY CR 7019- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
121.90
Sferis.pl
Froterka CAMRY CR 7019
123.99
Media Expert

Parametry

Producent:Camry
Kategoria:Odkurzacze
Pojemność worka/pojemnika 1.99 l
Rodzaj pionowy

Opis

Odkurzacz bezprzewodowy zamiatający Camry CR 7019

skrupulatnie oczyszcza podłogi i schody pokryte drewnem, panelami, terakotą i dywanami. Niemało funkcjonalnych funkcji i rozwiązań zapewniających komfort użytkowania. Jest niezwykle lekki i komfortowy w obsłudze.
Odkurzacz jest nieskomplikowany do manewrowania w narożnikach, przy ścianach i pod meblami. Trójkątna głowica czyszcząca zaopatrzona w obrotowe miękkie szczotki skrupulatnie eliminuje skażenia nawet w tych miejscach. Świetnym rozwiązaniem są na dodatek gumowane narożniki chroniące powierzchnię mebli przed otarciem. W dolnej części pokrywy znajdują się trzy krągłe ślizgacze, dzięki którym odkurzacz lekko się przemieszcza.
Składana rączka o długości 103 cm, połączona teleskopowo z odkurzaczem, gwarantuje wygodne sprzątanie w trudno przystępnych miejscach, a także pozwala na okurzanie choćby pod szerokim łóżkiem. Po zakończeniu sprzątania odkurzacz można pozostawić stojący jednostajnie z poniesioną do góry rączką. Można również go złożyć, zajmuje wtedy wyjątkowo mało miejsca 36 cm x 30 cm x 9 cm
W trójkątnej obudowie umieszczono cztery szczotki z miękkiego włosia. Dwie szczotki o długości 21 cm, i dwie szczotki o długości 8 cm napędzane są wspólnym silnikiem. Ponadto w przedniej części zamontowano szczotkę podgarniającą z długim sprężystym włosiem. Pozwala na ona dotarcie do najtrudniejszych miejsc i ulepszone czyszczenie w rogach ścian pokoju lub pomiędzy meblami.
Wszystkie szczotki kierują kurz i niewielkie śmieci do wnętrza trójkątnego zbiornika znajdującego się we wnętrzu urządzenia. Pojemnik ten można otworzyć przesuwając wielki suwak w górnej części obudowy. Przed przypadkowym rozszczelnieniem zabezpieczony jest sprężyną.
przez dwa przejrzyste okienka widoczne jest wnętrze pojemnika na kurz. Prosty mechanizm jego opróżniania nietrudne czyszczenie urządzenia. Na górnej krawędzi zamontowano obszerny duży włącznik, przy pomocy którego można uruchomić odkurzacz stopą.
Pojemny akumulator w jednym z elementów rączki wystarcza na 45 min odkurzania. Można go naładować przy pomocy dołączonego zasilacza. W kolorowym opakowaniu znajduje się należycie zabezpieczony do transportu odkurzacz bezprzewodowy zamiatający Camry CR 7019, a także instrukcja obsługi w 13 językach.
informacje techniczne
- Obrotowa trójkątna głowica gwarantująca precyzyjne zamiatanie/odkurzanie
- 4 silne szczotki starannie zbierające kurz, brud i okruchy
- Cicha praca
- niezwykle lekki i wygodny w obsłudze
- przystępny do opróżniania zbiornik na kurz o objętości 0,1L
- Praca do 45 minut na w pełni naładowanych akumulatorach