Camry CR 7039 promocja 2021

Cena184.9
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sferis.pl

Parametry

Producent:Camry
Kategoria:Odkurzacze
Poziom hałasu 80 dB

Opis

Odkurzacz bezworkowy Camry CR 7039 Więcej niżeli odkurzacz Odkurzacz bez workowy CR 7039 to wysokiej jakości odkurzacz wyekwipowany w progresywny silnik o maksymalnej mocy 3100 W. W zestawie, aż 9 nakładek do czyszczenia trudno dostępnych powierzchni.

Nie macie miejsca na przechowywanie wielu szczotek do zróżnicowanych powierzchni? Nie lubicie „brudnej roboty" tj. Wymieniania worków w starym odkurzaczu? Lepiej nie mogliście trafić! prawidłowe wykonanie kupując odkurzacz jego design w głównej mierze nie jest pierwszym czynnikiem decydującym o wyborze danego artykułu.

Jednak nie można przejść obojętnie obok modelu Camry CR 7039! postępowy wygląd, nieznaczne rozmiary i śladowa waga to jego mocne strony! Schowasz go w szafie lub pod łóżkiem i nie zajmie dużo miejsca. Dzięki wyprofilowanym i miękkim plastikowym kółkom łatwo go prowadzić po dywanie czy podłodze.

Zwijany przewód uchroni przed splątanymi kablami. Ponad metrowa rura ssąca pozwoli wygodnie posprzątać cały dom. Czego chcieć więcej? Przemyślane wykończenie ma on dwa znaczne miękkie koła z tyłu i obrotowe kółko 360° z przodu.

Całość jest nad wyraz korzystnie wyważona co ułatwia odkurzanie różnorodnych powierzchni. Uchwyt pokrywy pojemnika na kurz znajdujący się z przodu urządzenia gwarantuje komfortowe przenoszenie i odkładanie odkurzacza.

W górnej części pokrywy nad tylnymi kołami umieszczono po obu stronach dwa przyciski: włącznika i wyłącznika i zwijacza przewodu o długości 5m. Z tyłu odkurzacza znajduje się pokrywa wymiennego filtra wylotowego HEPA 12.

Wygoda w sprzątaniu to to, czego szukamy, na co dzień. Odkurzacz bezrowkowy CR 7039 ma pojemnik na kurz o objętości 1,8 litra. Dzięki temu nie musisz martwić się o częste wymienianie zakurzonych i niehigienicznych worków!

Opróżnianie pełnego pojemnika także nie stanowi problemu, ponieważ znajduje się tu specjalny uchwyt do jego przenoszenia. Wielofunkcyjność i jakość wykonania Kurz w czasie odkurzania zbierany jest do pojemnika z pół-przeźroczystego tworzywa zamontowanego w przedniej części odkurzacza.

Pod górną pokrywą pojemnika na kurz są dwa filtry: wstępny plastikowy oraz gąbkowy fizelinowy. Wygodne opróżnianie pojemnika na kurz gwarantuje przycisk zainstalowany w jego uchwycie odłączający pojemnik od odkurzacza.

Górną część pojemnika można odłączyć lekko przekręcając w lewo. Pod nią jest filtr który można wytrzepać i uprać w miarę zapotrzebowania. Dolną cześć pojemnika otwiera się po zwolnieniu zatrzasku. Po wysypaniu kurzu z pojemnika można go umyć.

dodatkowo anty-alergiczny filtr wylotowy HEPA12 oczyszcza powietrze wydostające się z odkurzacza CR 7039. Zatrzymuje on pyłki roślin, sierść zwierząt, roztocza kurzu, a nawet niektóre zarazki.