Electrolux EC41-2SW promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Electrolux EC41-2SW oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 338.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Electrolux EC41-2SW
338.00
Mall.pl
-11%
Odkurzacz ELECTROLUX C4 EC41-2SW
338.00
ELECTRO.pl
Odkurzacz ELECTROLUX C4 EC41-2SW
379.00
Media Expert
Odkurzacz bezworkowy ELECTROLUX EC41-2SW
379.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Electrolux
Kategoria:Odkurzacze
Moc silnika 700 W
Poziom hałasu 80 dB
Zasięg pracy 7 m
Pojemność worka/pojemnika 18 l
Wysokość 35 cm
Szerokość 31 cm
Kolor biały

Opis

4 stopniowe odfiltrowanie powietrza Wysoka efektywność odkurzania obszerny pojemnik 1,8l Kółka EasyRoll Płynna regulacja mocy Odkurzacz bezworkowy EC41-2SW Bezworkowy odkurzacz, który opracowano z myślą o zmniejszeniu zużycia energii sprawnym filtrowaniu kurzu.

Dzięki swojej konstrukcji jest nietrudny w użyciu i produktywny. POZNAJ ELECTROLUX EC41-2SW efektywne odkurzanie nie wymaga dzisiaj pokaźnego wysiłku Bezworkowy odkurzacz, który opracowano z myślą o zmniejszeniu zużycia energii wydajnym oczyszczaniu kurzu.

Dzięki swojej konstrukcji jest łatwy w użyciu i efektywny. Szczelna kompozycja gwarantująca produktywność odkurzania Mniejsze straty energii ze względu na szczelne połączenia elementów, przez które przepływa powietrze 4-stopniowe odfiltrowanie powietrza Bezworkowy odkurzacz jest wyekwipowany w 4-stopniowy system filtrów, który sprawnie zatrzymuje cząstki kurzu, a tym samym zapewnia wyższą sprawność odkurzania.

Dłuższe odkurzanie bez opróżniania zbiornika na kurz teraz można odkurzać z wysoką wydajnością dwukrotnie dłużej* – nawet wtedy, gdy zbiornik na kurz jest bliski zapełnienia. Dzięki czemu nie ma zapotrzebowania częstego opróżniania zbiornika *w kontraście do odkurzacza AeroPerformer Cyclonic™, na podstawie zmian mocy ssania spowodowanych zapełnieniem zbiornika na kurz....