Electrolux EER73DB promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Electrolux EER73DB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 588.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Odkurzacz ELECTROLUX EER73DB- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
588.00
Sferis.pl
ELECTROLUX Ergorapido EER73DB
599.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Electrolux
Kategoria:Odkurzacze
Poziom hałasu 79 dB
Kolor granatowy

Opis

wydajne akumulatory Sony Li-Ion HD 4 produktywne baterie Li-Ion Sony HD, starczy do ciągłego czyszczenia aż do 30 minut. Podmiana baterii jest prosta. Akumulator jest ładowany 3 godziny po całkowitym rozładowaniu. Dioda LED wskazuje stan akumulatora.
Maksymalna swoboda odkurzania budowa 2w1, pozwala maksymalnie użyć swobodę odkurzania. Starczy odłączyć jednostkę ręczną od głównego korpusu urządzenia,swobodnie wyczyścić meble, czy stół w jadalni.
Manewrowanie 180° Ssawka podłogowa z podwójnym przegubem EasySteer™, zezwala na luźne manewrowanie odkurzaczem wokół mebli i w trudno przystępnych miejscach.
Samostojąca konstrukcja mocna samostojąca konstrukcja, pozwala zostawić urządzenie tej samej pozycji, z łatwością przechowywać i ładować gdziekolwiek w domu.
Diody LED zintegrowane z dyszą Dzięki oświetleniu LED DustSpotter™ nie przeoczysz w trakcie odkurzania żadnych zabrudzeń, choćby w najtrudniej przystępnych miejscach.
produkt
Kod producenta
EER73DB
EAN
7332543552139
dane Podstawowe
Czarny
Funkcje
Pojemnik na kurz
Praca/Czyszczenie na mokro
Nie
Worek na kurz technologiczne
Napięcie (akumulator) [V]
14.4
Odłączany odkurzacz ręczny
Tak
Akumulatorowe
praktyczna rączka
przejrzysty zbiornik na kurz
Praca bezprzewodowa
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta (ograniczenie do użytku domowego)
informacje o gwarancji producenta