Electrolux PF91-ALRGY promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Electrolux PF91-ALRGY oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1797.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
ELECTROLUX PF91-ALRGY PURE
1797.00
Neonet.pl
Odkurzacz ELECTROLUX Pure F9 PF91-ALRGY
1799.99
Media Expert

Parametry

Producent:Electrolux
Kategoria:Odkurzacze
Poziom hałasu 82 dB
Pojemność worka/pojemnika 0.70 l
Wysokość 1200 cm
Szerokość 24 cm
Kolor biały, czarny
Rodzaj pionowy

Opis

Połączenie najlepszych cech odkurzaczy Połączenie najkorzystniejszych cech odkurzaczy Bezprzewodowy odkurzacz o skuteczności klasycznego odkurzacza, pozwala na genialne sprzątanie mieszkania na jednym ładowaniu baterii.

niesłychana uniwersalność nieporównana uniwersalność unikalny mechanizm, umożliwia przesuwanie głównego korpusu odkurzacza wzdłuż aluminiowej rury, a wydobywany sprężysty wąż proste odkurzanie pod oraz nad meblami.

poręczna budowa praktyczna konstrukcja Teleskopowa dostosowywana rura umożliwia precyzyjne dopasowanie do wzrostu użytkownika, co w połączeniu z małym ciężarem i optymalnie dostosowanym środkiem ciężkości zapewnia komfort w trakcie odkurzania.

Zrób sobie przerwę Zrób sobie przerwę Odkurzacz Pure F9 ma samostojącą konstrukcję, dzięki której można go postawić w dowolnym miejscu. Kurz nigdzie się nie ukryje Kurz nigdzie się nie ukryje szczególnie jasne oświetlenie LED w ssawce wyśmienitą widoczność w ciemnych miejscach, np.

pod meblami. Czyste zdrowe powietrze Czyste zdrowe powietrze Szczelny zbiornik na kurz oraz 5-stopniowa filtracja powietrza wylotowego, gwarantują zatrzymywanie ponad 98,6% niewiele znaczącego kurzu. Pure F9 to połączenie tradycji z technologią.

Wszystkie postępowe rozwiązania czerpane z lat doświadczeń zamknięte w wykwintnej i wyjątkowo użytecznej obudowie. Dzięki nowemu odkurzaczowi Pure F9 w kilka chwil pozbędziesz się wszystkich śladów dziecięcych zabaw, spotkania towarzyskiego czy występowaniu Twojego pupila na sofie lub fotelu.

Bez trudu dotrzesz także w miejsca, które do tej pory były Twoim największym wyzwaniem. Pomyśleliśmy, iż wszystko, co robimy i czym się otaczamy, powinno zmieniać nasze otoczenie na ulepszone. Dlatego Pure F9 skonstruowaliśmy tak, by dbać o ulepszenie jakości powietrza w Twoim domu.

Nareszcie możesz odetchnąć z ulgą! poznaj odkurzacz PURE F9 PF91-ALRGY efektywność odkurzacza tradycyjnego i wygoda bezprzewodowego Pure F9 łączy najkorzystniejsze parametry obu typów odkurzaczy, zapewniając dużą moc oraz bezprzewodową i bezworkową wolność.

Bezprzewodowy odkurzacz o produktywności konwencjonalnego odkurzacza na jednym ładowaniu akumulatora pracuje aż do 60 minut. Niepowtarzalny przesuwany mechanizm wyjątkowa zwrotność do 180° i oryginalny mechanizm z funkcjonalnym,przesuwnym góra/dół modułem głównym pozwala na sprawne i funkcjonalne odkurzanie w trudno przystępnych miejscach - np.

pod sofą, na wysokich szafach, pod sufitami, na schodach, a także wszędzie tam, gdzie odkurzacz konwencjonalny nie ma dostępu. Inteligentna regulacja mocy Funkcja automatycznej regulacji mocy umożliwia automatyczne przypasowanie mocy ssania do typu odkurzanej powierzchni.

dzięki temu nie trzeba ręcznie zmieniać ustawień przy każdej zmianie rodzaju odkurzanej powierzchni.zagwarantuje to komfortowe odkurzanie zarówno na dywanach, jak i podłogach twardych, takich jak panele czy parkiet.

Lekka strona sprzątania Teleskopowa rura pozwal...