Eta 0513 90000 promocja 2022

Cena429.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Eta
Kategoria:Odkurzacze
Kolor biały, czerwony

Opis

Odkurzacz podłogowy Salvet ETA051390000 ETA Salvet jest wyposażony w silnik ECO o zmniejszonym zużyciu energii, gwarantujący sprawną pracę i wysoką wydajność odkurzania. Efektywny i nietrudny w obsłudze! Możeszdopasować moc ssania przy pomocy elektronicznego sterowania urządzeniem.

W obecnych warunkach zasysanie powietrza na poręcznie ukształtowanym uchwycie może być sterowane mechanicznie. Pokaźny zasięg pracy do 10 m pozwala na wygodne czyszczenie całego mieszkania bez częstego przełączania kabla zasilającego.

Obrotowe przednie koło 360° usprawnia przemieszczanie, a miękkie kółka łagodne na gładkich podłogach. Metalową dyszę teleskopową można wygodnie ustawić na żądaną wysokość. Dla czystego powietrza w Twoim domu!

Pojemny odkurzacz Salvet ETA051390000 dotrze do każdego zakamarka w Twoim mieszkaniu. również wszystkie zanieczyszczenia z tapicerek i dywanów. Silnik ECO o mniejszym zużyciu energii Wysoka sprawność filtracji dzięki 2 filtrom HEPA krystaliczny pojemnik na kurz zastępuje zwykłe worki Zasięg pracy do 10 m Długość przewodu zasilającego 7 m Sygnalizacja pełnego pojemnika na kurz Elektroniczna regulacja dla ustawienia stosownej mocy ssania Mechaniczna regulacja w uchwycie węża zapewnia natychmiastowe obniżenie mocy ssania Miękkie kółka rewelacyjne do gładkich powierzchni Obrotowe przednie koło 360° Parkowanie w pozycji poziomej i pionowej funkcjonalny uchwyt do nieskomplikowanego przenoszenia samoczynnie nawijanie kabla zasilającego Prosta obsługa i nieskomplikowana konserwacja Przyłącze o średnicy 35 mm Odkurzacz zagwarantuje rewelacyjną siłę ssania.

Dzięki zastosowaniu progresywnych rozwiązań technologicznych i silnikowi o mocy tylko 700 W odkurzacz spełnia wysokie wymogi energochłonności klasy A. Krystaliczny pojemnik przezroczysty pojemnik na kurz o objętośći 2,2 l zastępuje zwykłe worki, umożliwia sprawdzanie jego zawartości.

2 filtry HEPA Wysokiej jakości, sprawny filtr HEPA (nr 13) przechwyci nawet niewiele znaczące mikrocząsteczki. Używany jest najczęściej do skrupulatnego oczyszczania powietrza. Filtry HEPA są olbrzymim udogodnieniem dla osób cierpiących na alergie wziewne.

Łatwy w użyciu i przechowywaniu Salvet ETA051390000 ma poręczny uchwyt do łatwego przenoszenia i automatycznie nawijanie kabla zasilającego. Akcesoria w pakiecie W opakowaniu znajduje się uniwersalna dysza podłogowa z wysuwaną szczotką, dysza parkietowa, szczotka do tapicerki, dysza szczelinowa, szczotka z miękkim włosiem, metalowa rura teleskopowa (84,5 cm)....