Eta 2492 90000 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Eta 2492 90000 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 509.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
ETA 249290020
509.00
Neonet.pl
Odkurzacz ETA Canto II Turbo 2492 90020
509.00
Media Expert

Parametry

Producent:Eta
Kategoria:Odkurzacze
Kolor czarny, srebrny

Opis

Odkurzanie bez niepotrzebnego wysiłku
uwielbiasz mieć w domu porządek? Chcesz posprzątać z łatwością i prędko bez niepotrzebnego wysiłku? W tym przypadku odkurzacz beztorebkowy ETA249290020 Canto II w ciemno niebieskim wykonaniu barwnym w sam raz dla ciebie. Odkurzacz o mocy pobieranej 700 W z cichą pracą i dużą przestrzenią do torebki pyłowej o pojemności 4 l, stanie się niezastąpioną częścią twojego gospodarstwa domowego.

znakomite właściwości
Odkurzacz szczyci się torebkami i dobrej jakości filtrem HEPA Nr 13, który potrafi wychwycić i te najmniejsze mikrocząsteczki. Silnik ECO z niższą mocą pobieraną postara się o zaoszczędzenie energii elektrycznej i wysoką wydajność odkurzania. ergonomiczna ukształtowana rękojeść zapewni komfortową manipulację przy sprzątaniu. Zasięg odkurzacza 11 m zezwala na dosięgnąć do odleglejszych miejsc bez konieczności przełączania kabla zasilającego.

Następne bonusy odkurzacza torebkowego Canto II
Przy zakupie odkurzacza torebkowego z pewnością zadowoli cię elektroniczna regulacja do słusznego ustawienia produktywności ssącej, panel świetlny LED sygnalizujący ustawienie produktywności ssącej i sygnalizacja zapełnienia torebki pyłowej.

Oszczędność podłogi
Manipulacja z odkurzaczem jest wyjątkowo wygodna dzięki kółku obrotowemu o 360 poziomów, które umożliwi ruch w wszystkich kierunkach. Miękkie kółka jezdne są oszczędne do gładkich podłóg, kółkami więc nie zniszczysz ani nie podrapiesz podłogi.

wydajna filtracja
Oprócz filtra HEPA Nr 13, otrzymasz na dodatek 2 szt. Mikro filtra – jeden ochronny wejściowy silnikowy a jeden wyjściowy. Torebka pyłowa ANTIBACTERIAL posiada specjalną antybakteryjną warstwę eliminująca wzrost bakterii i zabraniającą ich rozprzestrzenianiu. Mieści węgiel aktywny, który neutralizuje zapachy i jest wyekwipowany w higieniczne zamykanie uniemożliwiające unikaniu odkurzonych nieczystości. Nadzwyczajna wydajność filtracji i tych najmniejszych cząstek pyłu włącznie pyłu kwiatowego, roztoczy itp. Torebka ma podwyższoną oporność przeciwko zassanej wilgoci i przerwaniu twardymi lub ostrymi przedmiotami.

Bogate wyposażenie Przy zakupie odkurzacza Canto II otrzymasz uniwersalną ssawkę podłogową do wygodnego odkurzania jednocześnie twardych podłóg, jak również dywanów. Oprócz tego uzyskasz turbo szczotkę do bardziej produktywnego odkurzania dywanów, która z nich zbierze jak włosy, tak i sierść zwierzęcą. Ssawka parkietowa postara się o twarde podłogi, jako na przykład parkiety, panele podłogowe, posadzka lub linoleum. Oprócz tego otrzymasz ssawkę do zbierania sierści zwierząt, metalową teleskopową rurkę o długości choćby 90 cm, ssawkę poduszkową do oszczędnego odkurzania miękkich powierzchni ubraniowych jako tapicerka lub poduszki. Częścią pakowania jest także ssawka szczelinowa do odkurzania wąskich i trudno dostępnych miejsc na przykład w żebrach grzejników lub za meblami, szczoteczka z delikatnymi szczecinami pomaga przy sprzątaniu w miejscach, które Ci trzeba oszczędnie pozbawić kurzu albo pajęczyn (na przykład na meblach, ścianach lub obrazach).

Częścią pakowania jest oczywiście i torebka pyłowa ETA ANTIBACTERIAL.

Bezpieczeństwo przeważnie Myślimy na długą żywotność twojego odkurzacza Canto II, a dlatego maszyna jest wyposażona w zabezpieczenie przeciwko przegrzaniu silnika i bezpiecznikiem brakującej torebki pyłowej.

Miejsce postojowe Odkurzacz torebkowy Canto może mieć rzeczywiście swoje miejsce postojowe, ponieważ dysponuje 2 pozycjami postojowymi – pionową i poziomą. Dzięki praktycznemu uchwytu jest przenoszenie odkurzacza proste.

ETA na ten artykuł w udziela dopełniającą przedłużoną gwarancję 5 lat na silnik. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .