Eta 3234 90000 promocja 2022

Cena649.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Eta
Kategoria:Odkurzacze
Kolor czarny

Opis

Niezastąpiony pomocnik Odkurzacz pionowy z mopem parowy ETA Steam Master z łatwością poradzi sobie ze sprzątaniem całego domu. Żadna powierzchnia nie jest mu straszna! teraz możesz odkurzać, produkować parę i mopować, wszystko z pomocą jednego urządzenia.

Zapomnij o konieczności ciągłej wymiany urządzeń w trakcie sprzątania (mopie parowym, odkurzaczu workowym i ręcznym). Do przodu, całkowitą parą Jego supermocą jest ekspresowe wytwarzanie gorącej pary, która wydajnie dezynfekuje najróżniejsze powierzchnie i materiały, usuwa brud, rozpuszcza tłuszcz i zanieczyszczenia, po czym bez problemu je wyciera.

Parę można dozować w wybranej intensywności, a sprawne czyszczenie możesz rozpocząć już po 30 sekundach (czas potrzebny do nagrzania wody). Pełny zbiornik na wodę wystarcza na około 20 minut ciągłej pracy, ale w dowolnej chwili możesz go ponownie napełnić i kontynuować sprzątanie.

Filtr ochronny, sprawia, że nie musisz się martwić o osadzanie kamienia, nawet w przypadku twardej wody. Brud nie ma żadnych szans Cyklonowy system próżniowy wychwytuje wszelkie skażenia, które następnie osadzają się w specjalnym pojemniku filtracyjnym.

Zapomnij o kupowaniu zapasowych worków do odkurzacza. Opróżnianie napełnionego pojemnika jest nietrudne, podobnie jak wszystkie czynności związane z obsługą i podmianą akcesoriów. Sprytny i funkcjonalny ETA Steam Master sprawia, że jest on na dodatek praktycznym odkurzaczem parowym, który może likwidować nieczystości w wąskich przestrzeniach lub z żaluzji.

Z naszym urządzeniem będziesz EKO! Jest to realne, gdyż gorąca para rozpuszcza skażenia, dzięki temu można je łatwiej wyeliminować bez konieczności wykorzystywania środków chemicznych. Czyszczenie za pomocą odkurzacza pionowego z mopem parowym ETA Steam Master jest prawidłowa nie tylko dla środowiska,także dla Twojego portfela.

Jedno sprzątanie - podwójna korzyść. Oszczędzasz środowisko i pieniądze! Akcesoria ułatwiające porządki Bogata gama akcesoriów powoduje, że ETA Steam Master jest wszechstronnym pomocnikiem, któremu niestraszne jakiekolwiek wyzwania.

Z jego pomocą możesz sprzątnąć podłogi, łazienki, umywalki, toalety, grzejniki, fugi, ramy okienne, tapicerki czy koła samochodowe. W zestawie z ETA Steam Master otrzymasz między innymi: elastyczny wąż przedłużający, dyszę stożkową, szczotka nylonowa i mosiężna i nakładkę mopując....