Hoover HF322 HM011 promocja 2022

Cena819.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Hoover
Kategoria:Odkurzacze

Opis

Odkurzacz bezprzewodowy H-Free 300 HF322HM 011 wyposażony w silnik Direct Impulse, H-FREE 300 zagwarantuje wydajne eliminowanie kurzu i skażeń. DustLocator z podwójną diodą LED wyłapuje ukryty kurz i brud na wszelkich powierzchniach, gwarantując całkowite i głębokie czyszczenie domu.

wyśmienitE EFEKTY SPRZĄTANIA Kompaktowy silnik Direct Impulse o prędkości 80 000 obr./min. Zapewnia stałą moc z siłą ssania 65W. Tak skuteczny silnik to gwarancja efektywnego zbierania kurzu i zanieczyszczeń ze wszelkich rodzajów powierzchni.

szybkiE ŁADOWANIE Pełne naładowanie odkurzacza HYDRO H-FREE 300 PLUS zajmuje jedynie 2,5 godziny. W tym celu wystarczy podłączyć wtyczkę do odkurzacza albo wyjąć baterie i podłączyć ją do dowolnego gniazdka elektrycznego.

filtrowaNIE POWIETRZA System separacji Single Cyclone i dodatkowy poziom filtracji pozwalają na oddzielenie i zatrzymanie choćby najdrobniejszych cząstek pyłu we wnętrzu pojemnika. Dzięki trafnemu przepływu strumienia powietrza, możesz cieszyć się czystym powietrzem w całym domu.

AKCESORIA DO CZYSZCZENIA DOMU H-FREE 300 ma główną napędzaną silnikiem szczotkę z intensywną rolką podłogową, która zbiera śladowe i obfite cząsteczki kurzu i zanieczyszczeń z wszystkiego rodzaju twardych podłóg i dywanów.

Narzędzia 2 w 1 pomagają dotrzeć do wąskich przestrzeni i odkurzać nad podłogą. PODWÓJNE OŚWIETLENIE LED DO WYKRYCIA UKRYTYCH PYŁÓW Dzięki przednim światłom LED i lampce AUTO LED na urządzeniu ręcznym, Dual LED DustLocator pomaga znaleźć ukryty kurz na i nad podłogami, np.

na półkach z książkami i za poduszkami. WygodnE PARKOWANIE W POZYCJI PIONOWEJ Chcesz odebrać telefon w trakcie odkurzania? Nie ma problemu! H-FREE 300 z łatwością zaparkujesz w pozycji pionowej, aby przejść komfortowo do wykonywania szybkich zadań.

Jeśli jednak zamierzasz pozostawić odkurzacz bez nadzoru na chwilę dłużej, najlepiej zamocować go na uchwycie ściennym. DŁUŻSZE DZIAŁANIE BEZ KABLA Bateria litowa H-FREE 300 zapewnia czas pracy do 40 minut w trybie samoczynnym z narzędziami niezmotoryzowanymi i 25 minut w trybie typowym z główną dyszą elektryczną.

ŁATWY SYSTEM ZWALNIANIA SZCZOTKI Wyciągnięcie rolki jest prędkie i nietrudne dzięki wygodnemu systemowi zwalniania szczotki. Upraszcza to usuwanie splątanych włosów dzięki użytecznemu przewodnikowi i pozwala dłużej utrzymać odkurzacz w znakomitym stanie.

szczególnie ZWINNY I ZWROTNY Wysoce zwrotny i zwinny dziękiszczotce H-Lab Flat & Drive, H-FREE 300 płynnie steruje choćby wokół mebli i pod nimi. Przełączaj kąty czyszczenia od 90 do 180 jednym ruchem nadgarstka, by wyczyścić przedmioty i krawędzie, łatwo docierając do wąskich miejsc.

ŁADOWANIE W DOWOLNYM MIEJSCU żeby naładować odkurzacz, starczy wyjąć baterię i podłączyć ją do dowolnego gniazdka elektrycznego tak, jak telefon. Dioda LED umieszczona na baterii poinformuje Cię, gdy będzie znów gotowa do użycia.

REGULACJA MOCY przez PANEL DOTYKOWY Panel dotykowy odkurzacza łatwe sterowanie jego mocą. Wystarczy jedno dotknięcie, żeby regulo...