Hoover HP220 PAR011 promocja 2022

Cena389.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Hoover
Kategoria:Odkurzacze

Opis

H-POWER 200 Bezworkowy odkurzacz H-POWER 200 mimo kompaktowych wymiarów jest wyekwipowany w zbiornik o wyjątkowo znacznej pojemności, co przekłada się na skuteczność sprzątania. Nowoczesna technika cyklonowa w połączeniu z nad wyraz skuteczną mocą ssania zapewnia znakomite rezultaty.

Kompaktowa budowa odkurzacza jest świetna do śladowych mieszkań, cechuje się bowiem dużą zwrotnością w trakcie używania i jest wyjątkowo praktyczna do przechowywania, co czyni ją rewelacyjnie dopasowaną do Twojego stylu życia.

technika POJEDYŃCZEGO CYKLONU nowoczesna technika pojedynczego cyklonu zapewnia wysoki poziom separacji pyłu i mniejszą częstotliwość czyszczenia filtra. ZASIĘG ROBOCZY 8,5 M Zasięg roboczy 8,5 m umożliwi Ci odkurzanie znacznych powierzchni i schodów bez konieczności zmiany gniazdek.

Mniej przerw w trakcie sprzątania, sprawi, iż odkurzanie będzie istotnie szybsze i bezproblemowe. WYSOKA sprawnOŚĆ PRZY MNIEJSZYM ZUŻYCIU ENERGII Zaprojektowany i asygnowany by zapewnić mniejsze zużycie energii, z zachowaniem wysokiej sprawności czyszczenia.

ZMIENNA MOC Dzięki zmiennej regulacji możnaprzystosować moc ssania do różnych potrzeb związanych z czyszczeniem, od twardych podłóg po meble. Łatwe OPRÓŻNIANIE ZBIORNIKA Opróżnianie zbiornika jednym dotknięciem niezaprzeczalnie ułatwi Ci życie.

Będziesz mógł zdjąć pokrywkę bez wysiłku i bez kontaktu z kurzem i pyłem. Wspaniały i higieniczny odkurzacz wpisujący się w intensywny styl życia. SSAWKA DO PARKIETÓW W zestawie z dopełniającą nasadką dedykowana do pielęgnacji drewnianych i laminowanych podłóg i parkietów.

Miękkie włosie i filcowe kółka zezwalają na czyszczenie delikatnych powierzchni bez ryzyka zarysowań. Wyjątkowo znaczna pojemnośĆ ZBIORNIKA Wyjątkowo obszerna objętość zbiornika pozwala na sprzątanie bez przerw na jego opróżnianie.

idealny wybór dla rodzin mieszkających w pokaźniejszych domach. LEKKI I nietrudny W UŻYCIU Lekka i zwrotna , a także praktyczny uchwyt do przenoszenia sprawiają, iż odkurzanie staje się proste i bezwysiłkowe.

NARZĘDZIE 2W1 W zestawie H-POWER 200 jest dostarczany z funkcjonalnym narzędziem 2 w 1, ułatwiającym kompleksową pielęgnację każdego rodzaju powierzchni w Twoim domu. Możesz go zespolić z ssawką szczelinową do narożników i trudno dostępnych miejsc i szczotką do kurzu do twardych powierzchni, takich jak półki.

Narzędzie 2 w 1 nadaje się także do rączki i rury, umożliwiając sięganie wyżej.