Hoover MBC500 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Hoover MBC500 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 379.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Hoover Ultra Vortex MBC500UV
379.00
OleOle!
Hoover Ultra Vortex MBC500UV
382.00
RTV EURO AGD
HOOVER MBC500UV 011
382.00
Neonet.pl
Odkurzacz ręczny HOOVER Ultra Vortex MBC500UV 011
386.00
Empik

Parametry

Producent:Hoover
Kategoria:Odkurzacze
Moc silnika 500 W
Zasięg pracy 5 m
Pojemność worka/pojemnika 0.3 l
Wysokość 18.5 cm
Szerokość 26.5 cm
Długość 34 cm
Kolor bordowy, biały, czerwony

Opis

Hoover Pomoc w szybkim sprzątaniu Ultra Vortex efektywnie likwiduje alergeny, kurz i roztocza ze wszystkich miękkich powierzchni, takich jak materace, tapicerki czy poduszki. To lekkie i funkcjonalne urządzenie posiada łatwy do opróżnienia zbiornik oraz proponuje 3 tryby głębokiego czyszczenia.

Ultra Vortex MBC500UV 011 pomaga zadbać o miękkie powierzchnie 3 TRYBY ODKURZANIA | OBROTOWA SZCZOTKA | LAMPA UV-C | atest UK ALLERGY 3 tryby odkurzania Bezpieczne czyszczenie wszelkich dzianin Lampa UV-C eliminuje alergeny roztocza z otoczenia Obrotowa szczotka powiększa skuteczność pracy atest UK Allergy Odkurzacz wspaniały dla alergików Dowiedz się więcej o technologiach w odkurzaczu MBC500UV 011 technika cyklonowa Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Odkurzacz Ultra Vortex zamiast standardowego worka ma specjalny zbiornik, do którego zasysa powietrze wraz z zanieczyszczeniami.

Następnie jest ono wprowadzane w ruch wirowy i cząsteczki kurzu zostają od niego sprawnie oddzielone. Dzięki temu zyskujesz pewność,skażenia nie powracają na zewnątrz odkurzacza. 3 tryby odkurzania Pełna skuteczność w każdym przypadku Ustawienia urządzenia przypasowanie jego pracy do typu odkurzanej powierzchni.

Możesz wybrać spomiędzy 3 trybów głębokiego czyszczenia: próżniowego, trzepania materiału i oświetlania lampą UV-C. Dzięki tym funkcjom Ultra Vortex eliminuje aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy. Lampa UV-C Najbliższe otoczenie bez zarazków Umieszczona w odkurzaczu Lampa UV-C wykorzystuje krótkie fale promieniowania ultrafioletowego w celu wyeliminowania roztoczy i bakterii z czyszczonych miejsc i powietrza (pochłanianego przez urządzenie).

dzięki czemu wyeliminujesz alergeny z używanych powierzchni, jak np. Materac czy sofa. Obrotowa szczotka Odkurzone i wytrzepane powierzchnie Obrotowa szczotka współpracuje z trybem głębokiego czyszczenia opartym na trzepaniu materiału.

ma ona budowę wałka pokrytego włosiem. To akcesorium przez obszerniejszy nacisk na materiał sprawniej wyciąga z niego skażenia, które następnie trafiają do odkurzacza. Daje Ci to pewność, że wszystkie okruszki i włosy zostaną efektywnie usunięte z dzianin.

atest UK Allergy Środowisko przychylne alergikom Ultra Vortex uzyskał certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej jako efektywnie usuwający roztocza, kurz i bakterie. Oznacza to, iż gdy wykorzystujesz odkurzacz do oczyszczania miękkich powierzchni na co dzień, polikwidujesz alergeny z najbliższego otoczenia....