Hoover PC10 PAR011 promocja 2022

Cena349.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Hoover
Kategoria:Odkurzacze
Poziom hałasu 72 dB

Opis

Odkurzacz workowy PC10PAR 011 Power Capsule to wysokowydajny odkurzacz, który charakteryzują kompaktowe rozmiary i objętość worka XL. Został specjalnie zaprojektowany dla maksymalnej wygody użytkowania.Akcesoria na pokładzieAkcesoria 2 w 1 przechowywane na pokładzie: zawsze dostępne, przystępne w obsłudze.System produktywności 3 Top Eco+System efektywności 3 Top Eco+ zapewnia ekstremalne osiągi na twardej podłodze, a także skrajną oszczędność energii: do 60%*.

dodatkowo, dzięki istotnie skutecznemu systemowi oczyszczania, uwalnia oczyszczone powietrze. *wydajność równa 2400 W- w oparciu o wewnętrzne testy zbierania pyłu zgodnie z normą EN 60312, w porównaniu z modelem TTE2420 011.Ssawka do parkietówW zestawie z dopełniającą nasadką przeznaczona do pielęgnacji drewnianych i laminowanych podłóg i parkietów.

Miękkie włosie i filcowe kółka umożliwiają czyszczenie delikatnych powierzchni bez ryzyka zarysowań.Cichy i efektywnyPower Capsule został zaprojektowany tak, aby zapewniać wspaniałe rezultaty czyszczenia wszystkich powierzchni przy niewiarygodnie niskim poziomie hałasu: tylko 72 dBA.Extra obszerny worek o obszerności 5 litrówPomimo kompaktowych rozmiarów Power Capsule jest wyposażony w konkretny worek o pojemności 5 litrów.

Ten niesamowity rozmiar worka zezwala na zmniejszenie kosztów konserwacji, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.